Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > zmena poskytovatele ADSL=vliv na kvalitu netu?

zmena poskytovatele ADSL=vliv na kvalitu netu?

anonym (3.5.2010 20:01:06)

Zdravim, nyni mam T-Mobile s pevnou od O2. Pevnou chci zrusit a nechat jen ADSL inet 8M. Ovsem kdyz zustanu u T-Mobilu budu se muset vazat na 24 mesicu coz se mi moc nechce...O2 je bez zavazku ovsem po 12mesicich nasadi vyssi ceny:/ Muj dotaz je pokud bych se rozhodl prejit k o2 zmeni se mi nejak i kvalita dosavadnich sluzeb? Jako rychlost atd... Domnivam se ze ne, ze dojde pouze k administrativnimu kroku a nemeni se technologie atd? Jako ze i kdyz ted mam T-Mobile tak stejne je to ve vysledku O2 nebo se mylim? JO a kterej je lepsi operator? O2 nebo T-Mobile pro ADSL? asi je to jedno pokud plati ma domnenka z predchozi otazky!?:) stve me ze pokazde po zmereni na DSL.cz odeslu data do vyzkumu ale ze by mi ukazali vysledku vyzkumu to ne,,,,nebo to nekde je vystavene? Diky za odpovedi. ICi

kkkk (6.5.2010 01:29:40)

Moje osobní zkušenost-přechod k 02 v akci 500kč za mněsíc bez pevné a závazku (rychlost a ping zůstal stejný -spíše lepší),modem jsem si nechal původní,no a jak bude končit rok užívání tak dám výpověd a na někoho z rodiny nahlásím nějakou podobnou akci (ty už probíhají témněř pernamentně).

iii (7.5.2010 01:27:03)

jo to zni dobre,,,me to nabidli za 600kc...500kc pry kdyz si to zaridim sam vypoved od tmobilu...a pak pres net aktivaci o2...jenze asi to dam za tech 600 mesicne protoze nemuzu byt bez netu ani den...a s mym stestim by to odpojili driv nez by o2 byla ready...

osral (21.5.2010 20:58:45)

Nemuže být bez netu ani den. Kua jdi na psychiatrii a ne k O2. :-D