Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Lze O2TV přijímat na jiném zařízení, než na tom jejich set top boxu?

Lze O2TV přijímat na jiném zařízení, než na tom jejich set top boxu?

anonym (13.5.2010 18:25:26)

Lze O2TV přijímat na jiném zařízení, než na tom jejich set top boxu? Bu´d na PC přesa nějakého IPTV klienta (podporujícího nastavení PVC dle parametrů O2), anebo na jiném boxu? Podle O2 ne, ale věřte jim...

ttt (18.5.2010 13:28:40)

jde to na PC přes VLC přehrávač, jiný STB není možný

Mara (23.5.2010 15:29:41)

A stačí samotné VLC nebo je potřeba ještě konkrétní kodeky? Máš to vyzkoušené?

ttt (15.6.2010 07:28:07)

VLC stačí, kodeky má integrované (stáhni si nějakou novější verzi, na starších byl problém se zvukem u většiny programů) stačí nastavit UDP port a IP adresu programu vyzkoušeno mám, funguje, ale pak jsem se vrátil zase k STB - jednodušší přepínání, občas se mi to seklo (pomohlo jen připojení STB, jeho reset a opět připojení PC a spuštění VLC) asi by pomohlo nastavit další port pro IPTV a STB mít stále připojený a provádět s ním reset, ale tolik jsem do toho nešťoural; nefunkční EPG (programový průvodce) a VOD (vodeotéka a archív) na druhou stranu mi na monitoru fungovaly i dva programy zároveň - jakési PIP, prostě dva VLC přehrávače zároveň a dostaneš se na všechny programy které O2 nabízí

pcwifi (25.5.2010 23:30:47)

zas od O2 TV nechtej tolik :D prijde mi to jako nestastna sluzba,z ktere nikdy nedostanu ani 720p co do HD quality,natoz pripojeni vice TV,jeste navic za ty love...STB jen 1 typ...desne omezene... yo kritizuji sluzbu O2 TV :P , mel sem bohuzel tu smulu, ze jsem ji mesic sam musel pouzivat,uz nikdy vic...zruste to a dejte si neco smysluplnejsiho,satelit jde vsude :o)