Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Alternativy ADSL

Alternativy ADSL

anonym (3.6.2010 08:23:03)

Dobrý den, mám zavedeno ADSL, ale z technických důvodů (kvalita linky a vzdálenost od ústředny) mám omezený download na 1MB. Existuje jiná možnost pevného připojení s vyšší rychlostí? Nebo jde sdružovat více ADSL připojení? Děkuji Ondřej Doležal

Nargon (3.6.2010 09:20:31)

"Existuje jiná možnost pevného připojení s vyšší rychlostí?" Ano existuje. Ale vetsina kabelovek ma pokryte jen urcite oblasti. A vzhledem k te rychlosti adsl asi bydlite v nejake zadnici a pokryti jinym netem asi nebude. A dalsi moznosti sice jsou, ale tam bude cena tak vysoka, ze si to stejne neporidite. Pokud vyzadujete rychlejsi pevny internet, tak nejlepsim resenim je prestehovat se.

Vašek (4.6.2010 11:15:37)

Hezký den, vím od techniků TO2 že zkoušejí nový způsob použití ADSL na vyšší rychlosti. Tento systém funguje uý leta ve Švédsku. Tady zkouší 2 - systémy. Kdy to bude dáno do užívání mi neřekli. Od té doby bude úplně jeno jestli máte připojení drátem nebo optikou. Bude to převrat.

T2 (13.6.2010 23:27:18)

Kdyby byl pripojenej optikou neresil by pripojeni. Ja osobne pokud nebydlis v uplny pekelny dire bych kouknul na internetprovsechny.cz, jestli neni v okoli optika ci kabelovy operator, pokud ne klidne bych testnul nejake mistni wifi, tam budes mit upload urcite vetsi nez na silenem ADSL. Pokud trvas na ADSL tak jedine info u O2 ale pochybuju. ADSL ma svoje velmi male limity a dal se moc jit neda a platit 20tis mesicne asi nechces navic to uz ti kazdej provider udela vlastni P2P spoj s 20Mbit full duplex :D (mozna i mnohem vic i 100Mbit klidne)

xxx (16.6.2010 14:38:19)

http://internetprovsechny.cz/clanek.php?cid=227