Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Plná funkčnost bude obnovena v nejbližších dnech. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > ADSL zvětšování kapacity sítě..?

ADSL zvětšování kapacity sítě..?

anonym (25.8.2010 16:13:35)

Zdravím, můžu se optat.. neví tu někdo jak dlho trvá zvětšení kapacity sítě..? nebaví mě čekat už.. nejdřív mi 1 rok dělaj telefoní kabel.. pak když mi to udělaj.. hurá zavolám jim.. a obědnávka stornovaná.. tak jsem si udělal novou obědnávku.. a už měsíc mi říkaj že zvětšují kapacitu zdejší sítě na obci.. tak se chci zeptat, jak dlho to tak může trvat zvětšení kapacity sítě..? Děkuji za odpověď..

tom (28.8.2010 20:15:34)

asi se jim nevyplatíš

Pavel (8.9.2010 22:38:49)

O2 nemá zájem, do sítí neinvestuje, dělají si z vás srandu. Prý šetří a chtějí, aby zákazníci volali sborem Bravoo O2. Ti kokoti Za Brumlovkou se cítí, jako kdovíjaký to není operátor a přitom to je jen banda debilů. Zdroj: byl jsem u nich. A to co s tím ti Španělé udělali je nenormální. Vše je rozprodaný - nebo-li rozkradený. Sídlo je v pronajaté budově, ústředny jsou v pronajatých prostorách, kde za pár let pronájem skončí(smlouvy jsou na dobu určitou). Možná až to položí, tak bude na státu dotoho dát peníze. Bude to ale víc, než po privatizaci dostali.