Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > HG520i + ADSL = ZDE JE PRAVDA!

HG520i + ADSL = ZDE JE PRAVDA!

anonym (5.1.2011 14:36:07)

Hauwei EchoLive HG520i šunt rozhodně není - naopak za cenu kterou je nabízen je to velice vydařený a povedený kousek. Za jeho přednosti považuji na tento typ lite-routeru velice výkonný vysílač WiFi a docela variabilní nastavení. Má velice nízkou spotřebu v porovnání s konkurencí. Hlupáci, bezmozci a techničtí negramoti, kteří zde píší hesla jako jsou "je to šmejd, atd..." jsou důkazem toho, že pro blboučkého nedouka je vše čemu nerozumí a nebo nedokáže ovládat rozbitý a nebo nahowno - viz. zdejší pindálkové. Dokonce jsou mezi nimi i tací hlupáci, kteří si nepřenastavili na WLANu (wifi) def. nastavený WEP klíč z výroby a jedou s modemem tak jak ho vybalili z krabice - těch je tu asi nejvíc - ty poznáte podle toho, že jejich omezený intelekt jim nedovolí ani samostatně si vypnout nepoužívanou def. nastavenou síť s def. názvem VOIP - to znamená pokud při scanování narazíte na SSID které se jmenuje "VOIP" tak máte zaručeně ve svém okolí BLBA, který to o sobě vysílá široko daleko - s HG520i pro ně o to hůř, že má poměrně velký vysílasí výkon a tudíž velký radius dosahu :-)) Tito jelítka tak vesele zaplevelují radiové frekvence 2,4Gh a tupě si navzájem mezi sebou shazují a ruší wifi sítě - o individuích co jedou přes WiFi a nelegálně si zvedají výkon nemluvím - to je kapitola sama pro sebe. To že zde nějaký a to mi promiňte ten výraz DE:BIL!!! používá technologii přes zeď je opravdu na zbavení svéprávnosti - takový individum naprosto nechápe vlastnosti a šíření mikrovln (2,4Ghz) a jenom tu stupidně vykřikuje své přitroublé vymysly a doměnky jak je všechno nahovno protože o tom jeho hloupá hlava nikdy neslyšela. Pak je zde druhá skupina bezmozků, které poznáte podle toho, že jejich příspěvky obsahují "zaplatil jsem si ADSL xxMbit a jde mi jen xxMbit - tyto hlupáky bych zbavil svéprávnosti, protože rozdíl mezi žvatlajícím bláznem o ničem a jimi není žádný - protože pokud by jejich inteligence jen lehce olizovala alespoň hranici lehké debility, věděli by na jakém principu (technickém) běží DSL případně ADSL a nikdy by nemohli z huby vypustit takové bláboly. Blb jenž si objedná službu např 8Mbit je od ústředny 2km (kabelově nikoliv vzdušnou čarou) a je na těch dvou kilometrech připojen po starých rozpadlých kabelech s tim, že samotný rozvod v jeho baráku je natolik profesionálně uzpůsoben asi jako jeho inteligence nemuže se divit, že jeho chudák modem dokáže doslova dekriptovat z takového hnoje např 2Mbity. DSL a její modifikace ADSL je poměrně sofistikovaný systém, který vyžaduje poměrně slušné vedení (kabelové) - u mnoho z těchto zdejších křiklounů by jste u paty jejich rozpadlých plesnivých a navlhlých pastoušek naměřili na hranici zemní kabeláže i po dvou kilometrech cca 7mega, ale útlum způsobený vedenim u mikrovlnek, souběhem, vlhkostí zdí, špatnym stavem vodičů a spojů, mnohdy zkorodovaných měděných drátů atd, je tristní. Pak se tihle blbounci rozčilují že jim to nejde :-))))))) A ještě k tomu modemu - 99% zdejších křiklounků nadávající na tento router ho mají špatně nastavený a nebo se ve funkčnim nastavení hrabali a teď ho nedokáží vrátit z5. Doporučoval bych jim odborný servis, když jim na to jejich intelekt nestačí. (jako třeba u opravy aut, atd...)

anonym (15.1.2011 06:11:12)

mně by opravdu tedy zajímalo kolik za takovou reklamu plati ??? A co ja byh řekl k tomu modemu : Namá rad když ho vitížíte třeba 3x pc ne ktarych jede net a nebo podobně ( nemluvím o wifi ) ja haklivi na připojení , a také na to pokud je linky horší :( co k wifi kvalita horo pokriti nic moc a co se týče fimware tak je dost nedodělaný ! a chibí novější FW ! jinak za 1Kč to ujde :) jako podložka pod hever :)

anonym (14.2.2011 00:07:21)

... a ty chodíš na první stupeň že ti tak krásně jde čeština?

anonym (17.1.2011 23:20:16)

To že mnoho lidí má to VOIP zapnuto nutno dotat, že je to pravda... v mém okolí je tohoho až, až.... nakolik to navíc ruší spektrum netuším, pracuje to všechno na jediné frekvenci (internet i VOIP). K modemu, určitě by si zasloužil asi novější firmware, občas byl problém s DHCP právě na wifině. Jinak po technické spránce asi k němu nic nemám. Hlavní nevýhodu vidím v jeho schopnostech, které jsou nedostatečně uvedené v dokumentaci pro laika. Laik nemá šanci na tom modemu například nastavit QOS, protože mu to nikdy nebude nic říkat, v manuálu nula... a odkazovat na nějaké standardy do internetu nemá cenu. Kdyby to tam bylo na principu nastavení garantovaných rychlostí a maximálních zvlášť pro upload a zvlášť pro download pro extra ip adresy či porty, bylo by to mnohem jednodušší i bez manuálu...

anonym (23.1.2011 10:53:09)

Souhlasím s tím, že Huyawei je dost dobrý přístroj. Už ho používám několik let a to jak přes kabel, tak na wi-fi. Je přes něj připojený síťový HDD, satelitní receiver s HDD a možností přehrávání multimedií ze sítě, stolní PC+ ntb kabelem, další ntb+Ipad přes wi-fi. A to mi věřte, že u mě doma probíhají velké datové výměny a všechno to jede přes Huawei. Už jsem si kolikrát říkal, že se divím, že to vůbec ještě zvládá.

anonym (16.2.2011 08:01:00)

Tebe asi v dětství týrali a zneužívali, že si potřebuješ takhle vylejvat zlost, co? :-) Neříkám, že v lecčems nemáš pravdu, ale po přečtení tohohle "pásma" mě napadají různé narážky na TVŮJ intelekt a není to nic lichotivého :-)