Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Zyxel P660HW-T3 v2 zapojený do místní sítě tuhne

Zyxel P660HW-T3 v2 zapojený do místní sítě tuhne

anonym (3.2.2011 12:08:10)

Dobrý den, mám vše uvedený modem od O2, ADSL O2, v tuto chvíli naměřena rychlost cca 4200/320, který byl standardně přednastavený a jediné, co jsem na něm změnil bylo vypnutí DHCP a nastavení pevné adresy 192.168.1.x. Pokud jsem měl k němu připojen jen Notebook přes ethernet kabel, fungoval normálně. V momentě kdy jsem ho zapojil do switche pc sítě, tak fungoval normálně tak 30min, a pak vytuhnul. Vypnutím a zapnutím se vše vrátilo do normálu, aby se to posléze zase zopakovalo. Toto se stane i když se jen zapojí do sítě a nevyužívá se přes něj připojení, tak i přesto vytuhne. Na podpoře O2 mi řekli, že je to klůli nízkému uploadu, nicméně kamarád to takto má u větší sítě a funguje mu to bez problémů. Nevíte, kde by mohl být problém a zda to opravdu může být jen nízkým uploadem?

anonym (18.2.2011 10:23:19)

dela to modem...doporucuji shitus alias Zyxel,Huawei apod. mrdky vyhazet do popelnice a koupit neco solidniho, napr. jiz starsi ale stale perfektni Dlink 584 nekde na aukru za par stovek. Zname slouzi uz asi 5rok zcela v pohode na O2 siti,speed okolo 7Mbit. :o)

anonym (18.2.2011 12:50:45)

Doporučuji přehrát FW přímo od ZyXelu, protože brandovaný od O2 je opravdu na špatný... Jinak co se týče doporučovaného d-linka 584t, tak je pravda, že připojení skálopevně drží dokud neumře stářím, ale má výrobní vadu s vysycháním kondenzátorů což má za následek ztrátu funkčnosti vytížených portů:( Tedy řešení bych viděl v uplně jiném kvalitním modemu, nebo přehrání WF..