Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Belkin N150 - nerozpozná modem

Belkin N150 - nerozpozná modem

anonym (25.2.2011 18:10:25)

Dnes mi přišel jako dárek k předplatnému Chipu WiFi router Belkin N150. Chtěl bych si doma udělat malou síť, jelikož máme především notebooky a ethernetové spojení je zbytečně složité. Mám také funkční ADSL modem + router SMC Barricade SMC7904BRB2, se kterým nikdy nebyly žádné problémy. Připojím Belkina pomocí DODÁVANÉHO kabelu k modemu (žlutý konektor na routeru a klasický LAN na modemu) a rozsvítí se klasicky zelená kontrolka u propojení s modemem. Jakmile ale nastavím připojení v routeru a ten se restartuje, tato kontrolka začne blikat červeně a modem se zkrátka nerozpozná. Nepomůže restart ani routeru ani modemu, ani restart PC. Router se zase spojí až když dám tovární nastavení a opět, když nastavím připojení, tak spojení opět nefunguje. Zajímavé je, že se mi dnes již povedlo spojení nějak navázat (stále jsem to zkoušel dokola) a internet fungoval (i když celkem pomalu, na to, že router byl hned vedle notebooku). Po chvilce ale přepojení zase přestalo fungovat a od té doby se mi to nepodařilo zprovoznit... Co dělám špatně? BTW mám ADSL internet od O2.

anonym (4.3.2011 21:15:21)

To nikoho nic nenapadá?

anonym (3.4.2012 10:24:00)

mám stejný problém, včera jsem koupila belkin f5d7234-4-h v5 a dělá mi to to samý. Taky mám internet od o2. Jestli už jste to zjistia tak mi prosím dejte vědět na rousmery@seznam.cz

tomáš (20.12.2012 20:16:03)

i mě to dělá , ale mam modem zyxel p-870hn-53b proste mam modem spojený s počítačem a počítač ani nerozpozná konektor že je pripojený....