Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Nefunkčnost ADSL připojení

Nefunkčnost ADSL připojení

Harry (27.2.2011 08:07:50)

Zdravím, mám problém s připojením a mám tedy pár dotazů. Internet máme od O2 společně s pevnou linkou.Router používám D-Link DSL-G684T.Pc mám propojené pomocí kabelu a NTB přes Wi-Fi.Problém je takový, že připojení přes Wi-Fi je rychlost down/up úplně v normálu, ale rychlost přes kabel do PC je otřesná.Když už se zdá, že bych načetl stránku, tak to trvá neúměrně dlouho.Někdy to jede v pořádku, ale opravdu jen někdy a jen na pár minut.Jinak většinou s tím jsou problémy.Zkoušel jsem resetovat router a znovu nastavit-nepomohlo.Je zvláštní, že ukazatel LAN sítě na routeru neustále pravidelně bliká, i když je PC vyplé.Zkoušel sem projíždět PC skrz viry, nějaký utajený spojení atd. ale bez úspěchu. Může mi prosím někdo poradit, co dál? Díky

anonym (4.3.2011 14:02:10)

Zde je problém v jediné věci a to v té, že je internet od O2....

anonym (4.3.2011 21:09:00)

Koukam zese jeden chytrej, ha ha ha, to jsem se teda zasmal. Hlavne ze si poradil. Pokud ti to prez wifi jede vpohode tak bude problem v jedne ze tri veci. 1) LAN rozhrani modemu 2) kabel 3) LAN na tvem PC sezen nekoho z notebookem at k tobe zajde na nastevu a vyzkoušej to s jiným PC

anonym (10.3.2011 20:21:51)

Měl jsem ten samý problém. Také připojení od o2.

anonym (30.3.2011 20:53:32)

vidím to na switch. odcházejí tam kondenzátory. takže nový router