Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > telecom nechce změřit linku pro ADSL

telecom nechce změřit linku pro ADSL

jochec@gmail.com (27.4.2011 12:51:18)

Zdravím, potřebuji zařídit ADSL ale podle kontrolního ověření čísla to nejde zřídit. Stanice je vzdálena cca 5 km, což je asi na hraně. Chtěl bych aby mi přijel technik a změřil kvalitu linky. Bouhžel je to porod a ty slepice na Infolince O2 to nejsou schopny zařídit. Prý když to ukazuje počítač tak to 100% nepůjde, což je blbost. Vím že někomu jde adsl i na 7 km. Jak je mám donutit aby tam někoho poslali ? Setkali jste se někdy s tím problémem ?? Volal jsem jim tam asi 10x a pokaždé jsem dostal jinou odpověd. Prosím o tipy Drak

Robert Machalla (29.4.2011 20:33:12)

ahoj, Dělám OZ pro O2, tak poradím, Nikdo nikam nemůže poslat jen tak bez objednávky, nestíhají ani svoje natož jezdiz zjištovat. takže objednat a tím pádem se musí reagovat. Na Poruchovce 800 184 084 - zdarma, ti to změří na dálku přes telefon. Alternativa Unlimited - bez omezení stah.dat, Mobilní internet, ofic.1000, umím za 758kč, mobilní tarify (neveřejné) za 1kč/min... Robert

pepe (2.5.2011 12:55:30)

Mám podobný problém. Využívám pevnou linku O2 v malé obci (Chabaně) a sousedovi zřídil ADSL jeho mobilní operátor T-Mobile. Přijeli technici od O2 (asi proto že jim patří dráty), natáhli cca 30m kabelu od přípojky kde jsem napojen i já. Pak přijel technik od T-Mobile dovezl mu modem, nastavil a soused jede (rychlost nevím).... Já jsem byl na pobočce O2 a chtěl jsem připojení ale bohužel nejde, udělal jsem i objednávku. Co s tím, jak je to možné?