Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Plná funkčnost bude obnovena v nejbližších dnech. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > O2 TV a Huawei HG622u

O2 TV a Huawei HG622u

Jakub Líbal (18.7.2011 13:50:12)

Dobrý den, mám problém se sprovoznením O2 TV. Po načtení čtyř zelených kulič se mi zobrazí nápis stahování, ale ihned poté mi to hodí hlášku: Nastavení DhCP (option 240) neobsahuje správnou OPCh adresu. Nezávazně na zřízení O2 TV jsme od O2 dostali nový router Huawei HG622u, paní které nám O2 TV zřizovali tvrdili, že to bude spolu komunikovat, dokonce je na modemu i LAN zdířka u které je O2 TV. Zkusil jsem manuálně v O2TV nastavit IP adresu, Masku a DNS server, ale zatím zůstala jen modrá obrazovka a malý nápis stahování. Pokud by mi někdo poradil, byl bych mu moc vděčný :-)

Roman (18.7.2011 21:35:14)

Zdravím, no nerozchodíš na tom vůbec nic .... zajímalo by mě jaký IP adresy, DNS, gateway jsi tam nastavoval? Ty víš jak to O2 přiděluje? Řeš to standartní cestou. Chyba nebude v modemu, kterej je pro O2TV nastavenej v bridgi, takže buď STB nebo chyba v konfiguraci DSLAMU nebo služby jako takové. Nic na tom z domu sám nevymyslíš, možná přehrání kernelu v STB, ale to ti nejspíš taky neprojde..