Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > ZyXEL P-660HW-T3 v2

ZyXEL P-660HW-T3 v2

marpetr.rok@seznam.cz (20.7.2011 18:50:24)

Dobrý večer, chtěl bych si založit vlastní server na TeamSpeaku 2. Všechno jsem zadal dle instrukcí, ale ostatní lidé se nemohou připojit, bude to asi tím, že nemám povolené porty. A o to tu právě jde, volal jsem na O2 a oni mi řekli, že veřejnou IP adresu mám, tak jsem si říkal, proč to nejde a poté jsem narazil na nějaké diskusní forum a pořád se tam bavili o nějakém "Port Forwarding". Pochopil jsem z toho, že si musím nastavit ty porty, aby byly přístupné pro všechny z venku. Tudíž do vyhledávače zadám moji adresu modemu a dám heslo admin. Vyjede mi vlevo nabídka, ale nevím kam dále a hlavně jak to nastavit, abych tu IP měl volně přístupnou. Potřeboval bych podrobnější popis, kdyby bylo možno, jsem totiž naprostý lajk a chci se to nějak naučit. S pozdravem Lewis

Roman (20.7.2011 22:17:11)

jak to napsat, abych nebyl nepříjemnej.... Volal jsem na O2 (pak se tam má někdo odvolat, když tam kažždej volá s takovou blbostí) ..... veřejná IP (lol) .... pokud jsi v modemu, tak si vyber Network a poté NAT - záložka PORT FORWARDING, zadá IP počítače ---- dáš add ---- pak si dáš modify to ho pravidla a zadáš si tam Strat a End port na kterým ten zázrak běhá. pokud v modemu nemáš 4 záožky, ale jen status, pak zadáváš blbý heslo (defaultně je to admin). Chce to trochu studovat ......

Lewis (20.7.2011 22:57:46)

Romane díky, jen prosímtě, jsem fakt lajk, takže moc nerozumím těm portům, Teamspeak mi píše, že má port 8767, takže mam dat startovy 0 a konecny 8767.

Lewis (20.7.2011 23:03:32)

Ještě pardon, je tam toho více, kam mám zadat svou ip? je tu Default server, Service name a hodne zalozek na vyber, pak server ip adress, fakt nevím kam to mám zadat a nechci udělat chybu :(

Roman (21.7.2011 18:25:39)

Ahoj, Tak ještě jinak v servis name si vyber user define, vyskočí ti Rule setup, kde si to pravidlo nějak pojemenuješ a do strat i end portu dej v tvým případě stejnej port a Server IP je tvoje IP v LAN (10.0.0.XXX) a je to :)

Lewis (22.7.2011 14:51:24)

Takže jsem to udělal podle toho jak sji mi to řekl, dal jsem tam IP 10.0.0.XXX, a porty start 8767 a end 8767, potom jsem si to pojmenoval TeamSpeak, dal jsem apply a zaškrtnul Active. Poté jsem si otevřel Teamspeak a nevim jakou IP tam mám dat, zkoušel jsem tu lanovou a kmos se nemohl pripojit, potom jsem zkusil modemu, taky se nemohl pripojit, nakonec jsem zkusil ip pc, a to jsem se nepřipojil ani ja XD, tak ja uz nwm