Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > nejde nahrát firmware Zyxell P660HW-T3 v2

nejde nahrát firmware Zyxell P660HW-T3 v2

Michal (10.11.2011 15:18:56)

Ahoj, měl bych na vás dotaz jelikož už si opravdu nevím rady .. snažím se nahrát nový firmware na adsl router od O2 Zyxell P660HW-T3 v2 ale vždycky když vyberu daný firmware a dám upload vždycky se ten modem předtím než se tam cokoliv nahraje restartuje .. vyzkoušel jsem to ve všech variantách i jen s jedním připojeným kabelem z pc i z notebooku a stále se to restartuje .. jde o firmware 3.40(ANR.5) 2010 nevíte čím by to mohlo být způsobeno ? bin soubor má název 340ANR5CO

meli (10.11.2011 18:17:31)

Mozna je ten soubor proste vadnej, stahni od jinud a zkus ho nahrat. A jeste bych ti doporucil to delat kabelem a ne pres wi-fi, v tom muze byt taky jadro problemu...

anonym (23.11.2011 23:49:16)

no je to trošku složitější, na wifi zapomeň, jen kabel, pokud si zároveň připojen i wifinou, tak ji v modemu vypni, po spuštění uploadu FW by ti měla naskočit hláška v angličtině o nutnosti nevypínat comp, ten fw se do něj nahraje celkem rychle a pak nastává ten jeho pastav, kdy se neustále restartuje,já to nechávám do doby něž mi prohlížeč zahlásí nemožnost připojit se k dané IP adrese, pak musíš vzadu bodnout párátkem resetovací tlačítko, drž ho aspoň 20 vteřin, jako důkaz, pokud se zadařilo, se rozsvítí LED pro wifi, změní se jeho IP adresa na 192.168.1.1, prvotní heslo je 1234, to tě pak vyzve k zadání vlastního jm. a hesla, no a poslední důležitá věc je nastavit WAN, (Routing, PPPoE, LLC, jméno, heslo - u Telefonicy je O2, O2) a potvrdit tlačítkem Apply, jinak pozor, pokud zároveň používáte O2TV tak tento FW nenahrávat!!!!! máte-li problémy jako že přestane šlapat net a pomůže jedině restart nebo přijdete domů a zapnete noťas s Wifi a modem se sám restartuje, tak pak jedině pořídit ten nový ZyXEL 660HN-T3A, co O2 nabízí, tan má již dostatečně výkonný čip a u něj se tyto příznaky neobjevují

Erwin (31.12.2011 17:07:09)

Díky za příspěvek velice to pomohlo ;).....po flashnutí FW jsem si s ním nevěděl rady.... a teď už funguje ;) vše bylo přesně jako v příspěvku ;)

Radek (2.12.2011 13:11:23)

Pro upgrade FW používat zásadně kabel! To je věc první. Některé tyhle modemy ale nejdou v domácích podmínkách přehrát ani přes kabel (pak to umí pouze servis). To je věc druhá. Dá se to někde vygooglovat, který FW nelze přehrát.