Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Resetuje telecom spojeni cca po 650 hodinach?

Resetuje telecom spojeni cca po 650 hodinach?

Medvedev (4.6.2004 13:40:33)

Mam Zyxela. Je to teda super modem oproti tomu asusu co jsem vyreklamoval je to uzasna uleva. Nebyt tohodle problemu, tak je zastrcenej a ani si ho nevsimnu jak funguje. Akorat mne stve ze se mi od jisty doby zaclo resetovat spojeni. Predtim jsem mnel v system status 2000hodin a v pohode.Proste rockstable. Ale ted se to resetuje po kazdych cca 600 hodinach. Proste mi to napise Down because echo not received from remote side ci tak nak a spojeni se mi obnovi az po pul hodce, nekdy i dyl. Uz jsem mnel tyhle odpojeni trikrat vzdy po stejne dobe. Je to blby kdyz se chci zvenci pripojit a nemuzu se spolehnut ze se pripojim. Chci se zeptat jestli to nekdo taky nema, jestli telecom takhle neodpojuje. Software mam nahraty novy.

B (5.6.2004 19:01:59)

Telecom by neměl připojení dle RAO resetovat, ale ISP může tento paramter nastavovat např. v rámci FUP.

Anonym (6.6.2004 09:26:22)

zkus to nahlasit jako poruchu....v okamziku vypadku...at se ti podivaji do logu

Anonym (6.6.2004 13:53:11)

Já mám taky Zyxela a spojení se resetuje snad každý den. Když se náhodou podívám na dobu připojení, tak tam maximálně bylo asi 22 hodin.

Anonym (7.6.2004 08:37:22)

Jo holenku to uz je tvoje blbost. Nastav si nailed-up connection v remote nodu a zamez pristup na modem z vnejsku. Jinak modem vytvari spojeni on demand-cili na vyzadani pokud chce nejakej trafik ven tak znovu nahodi spojeni.

Petr (7.6.2004 12:32:32)

Mohu tě ujistit, že v tom problém není. Připojuju se i z venku a zcela bez problémů.