Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Plná funkčnost bude obnovena v nejbližších dnech. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Firmware pro Lucent CellPipe 22A-BX

Firmware pro Lucent CellPipe 22A-BX

Jan Spudich (10.6.2004 09:02:17)

Dobry den, mam modem, ktery Cesky Telecom prodava pod oznacenim Lucent CellPipe 22A-BX. Bohuzel, muj modem neni schopen navazat spojeni s DSLAMem. Mam podezreni na spatny firmware. Mohl by mi, prosim, nekdo poradit, kde se da ziskat firmware, ktery instaluje Cesky Telecom do modemu prodavanych v CR? Dekuji

Jeff (10.6.2004 21:16:56)

Obávám se, že firmware by měl být v pořádku. Jelikož modem prodává sám Telecom a prošel úspěšně jejich testováním, skutečně by s ním neměl být problém. Jediný popsaný problém tohoto typu se týká připojení přes USB. U některých modemů je skutečně straší verze firmware, která má USB konektivitu deaktivovanou. Spojení přes ethernet by ale mělo chodit a pomocí něj se dá USB aktivovat. Také je možné flashnout firmware. Postup i firmware samotný naleznete na českém webu Lucentu - www.lucent.cz, přímý odkaz: http://www.lucent.cz/apps/emea/country/countrycentercz.nsf/WebDocuments/B42C61A5CCAE89B2C1256E3C0046A273?OpenDocument Pokud se nejedná o váš problém, pak zkuste kontaktovat vašeho poskytovatele a zkontrolovat všechna nastavení. Pokud nic nezabere, pak bych modem reklamoval... (Nejlepší by také bylo, kdybyste měl možnost zkusit jiný modem, jestli není problém ještě někde v drátech...) Přeji hodně štěstí!