Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Alcatel - problém

Alcatel - problém

Vladimir (10.6.2004 09:18:55)

Mám modem ALcatel 510i a nemuzu jej rozchodit. Sviti mne vrchni dve diody, ale dioda DSL nesviti. Myslim si, ze konfiguraci mam v poradku, dokazete mne poradit co s tim. Dekuji

Anonym (10.6.2004 17:07:57)

To nebude konfiguraci, kdyz nesivit DSL/WAN tak nedetekoval DSL linku, to by melo slapat nezavisle na konfiguraci. Takze bude spatny kabel k telefoni zasuvce (spatne zapojeny nebo tak neco) nebo chyba u telecomu.

Adin (10.6.2004 17:15:55)

Presne je to tak ze kdyz blika oranzove tak se snazi sesynchornizovat s DSL linkou, sviti oranzova - uspesna synchronizace, blika mezi oranzovou/zelenou snazi se pripojit end-to-end, sviti zelena - spojeni aktivni. Jeste me napadlo ze muzete mit linku Annex A a modem Annex B nebo naopak.

Anonym (11.6.2004 08:47:27)

Nebo si zapojil neco mezi zasuvku a modem. Modem musi jit primo do zasuvky nebo do splitteru. NIkdy nic mezi tim!!!

patrik (11.6.2004 18:55:22)

ja mam zase speed touch usb a dela mi to to samy. blika kontrolka adsl, pri pripojeni mi to pise "neni oznamovaci ton". mam prej annex a modem a musim si koupit annex B. nejde to vyresit jinak, abych nemusel do toho davat dalsi min. 2000,-za jinej anex b modem? mam to od 9.6 aktivovany , ale nechodi to. nerad bych ji pak platil, kdyz nemuzu vyuzivat jejich sluzby. na nextre mi to chodilo, gts ne.

Anonym (11.6.2004 19:13:17)

Přípojky zřízený od loňskýho podzimu jsou už jen annex B.Pokud nebudete mít annex B,tak vám to nikdy nepojede.Jinak vyřešit to nejde.

capy (10.6.2004 17:40:33)

Vcera vecer doslo pravdepodobne k vypadku nekterych DSLAMu, bydlim v Klanovicich a do dnesnich 15:00 mi net vubec nebezel. Modem mam stejny a i dokonce stejne priznaky jako Vy. Po telefonatu s oddelenim pro zakazniky poslali technika do nasi oblasti a ten se mi deset minut po znovuzprovozneni linky ozval a kontroloval zda je vse v poradku... Treba je to i Vas pripad.