Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > jak nastavit ZIPB na asusu

jak nastavit ZIPB na asusu

Nanami (10.6.2004 21:30:50)

asi sem fakt lama, ale ted sem nad tim tak dve hodiny hloubal zkousel vsechno mozny a ten zipb ne a ne se rozjet (v nabidce bridingu vubec nemam PPP-0), ani se mi teda nepodarilo rozjet EOA nebo co to je co tam je misto toho. ani kdyz v quick dam bridging - enabled tak to nejde proste se tam da spatky disabled ): mohl by mi teda nekdo napsat step by step navod jak na to? prosim

bunkr (10.6.2004 22:58:53)

kdyz das help tak je tam step by step popis me se ho teda rozjet podarilo, router k nemu pripojeny dostane public ip, ale po nejake dobe vypadavaji dns servery a neprisel jsem na to cim to je (kombinace ASUS + 3com 3c857 router)

Nanami (11.6.2004 00:32:56)

neni tam step by step popis, je tam jen takovi dost onicem popis ):

Nanami (11.6.2004 01:35:44)

nahodou to tim ze mam na sitovce nastavenej modem jako gateway asi byt nemuze, co? proste to natavim presne jak by to asi melo bejt chci pres ten modem rozjet tu PPTP VPN a mi to napise ze tam proste neni VPN servr bo mam blby zabezpeceni (chyby 800 (: ) jo a taky mi to na tu EOA neprirazuje zadny ipcko ani gataway ani nic, ale tj asi vporadku, ne?

Nanami (11.6.2004 20:08:23)

no tak sem zistil ze se to asi dela uplne jinak, vono to vubec neni pres PPPTP ale nak zjeble, takze uz sem verejnou ip na svou sitovku dostal pres dhcp, ale furt se nedostanu nanet, cokoli chci pingnout mi to napise ze 10.0.0.138 neodpovedel ): doufam ze mi to v telepointu vymeni no

lefti (12.6.2004 17:19:24)

na EOA a tak se vykasli, nech to jak to mas NAT,ppp0 a tak... a -vypni NAT -vypni IP FILTER (nastav level na none) -vypni FW -zapni ZIPB (z tech 4 jen zipb,zbytek disable) -zapni DHCP server -a na pc se kteryho se chces pripojit k modemu, ip ziskas pres dhcp klienta (normalne budes mit venkovni ip na sitovce)