Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.

BWMETER

arcisit (23.6.2004 06:29:23)

Máte někdo zkušenost s BWMETERem měl by to být snad jediný program na měření stažených dat, který umí rozlyšit mezi lokální sítí a internetem jenže mi nefunguje jakmile nastavim "interface to monitor" Wan Network tak to nic nezměří a to i když nastavim aby to monitorovalo všechny pakety.Když to nastavim na síťovku tak je to OK jenže to zas nepozná od sebe Net a Lokální síť.Mrcha jedna....nemůže to být modemem Alkatel 510i?Díky za info či alternativu

arcisit (23.6.2004 07:53:15)

Už jsem to vyřešil měl jsem nějakou špatnou verzi už to šlape jak má a měří to jen internet!!!!Na rozdíl od DUMETERU.TRAFICMETERU atd...

Petr Sybol (3.7.2004 15:21:31)

Můžu poprosit o link na ten BW Meter. Mám též Alcatel Speed Touch 510i. Linky, co jsem našel na BW Meter mi nefungují. Ani jejich homepage www.desksoft.com. Může mi ho dyžtak nějaká hodná duše poslat na mail. Díky moc.

JOe (8.7.2004 20:59:01)

Tak co třeba tady:http://www.desksoft.com/Download/BMSetup.zip. 300KB verze 1.7

nick (25.6.2004 07:35:58)

pouzuvam netlimiter, krom mereni traficu to jeste umi traffic omezovat, takze kdyz je treba, nejakou tu aplikaci trosku pridusim a neco jineho pak jede vice v pohode... netlimiter NEMERI data prenesena pres Microsft Files Sharing (klasicke sdileni souboru ve windows)...jinak meri vse ostatni...

Anonym (1.7.2004 00:39:09)

a nevite jak je to kdyz mam pripojenej pres switch (ADSL firewall router se 4portovým switchem) víc pc (zatim 2), jak by se to dalo zmeřit jakej mam prenos za mesic, abych nemusel ten program nainstalovat na oba pc a pak to scitat