Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Modem ASUS

Modem ASUS

Voodoo-cz (11.7.2004 15:28:14)

Mam cerstve aktivovane ADSL od IPEXu, uz mi volali z CTc ze mam na lince sprovozneno ADSL, nasledne mi z IPEXu poslali Login a heslo, to jsem zadal do ASUS, ktery jsem koupil v Telepointu jako samoinstalcni sadu. Ale co se nestalo modem se proste ne a ne pripojit (obcas blika jako ze se syncchronizuje s poskytovatelem) ale pak se zase vrati do toho pomaleho blikani kdy se pripojuje k ISP. Tak jsem tento modme vzal k kamaradovi, ktery ma ADSL od IOL a na 100% mu de, vymenil jsem u nej jeho modem za muj s moji konfiguraci - svete div se, modem se pripojil k ISP mel nastavenou spravnou rychlost, ale neprenasel data. Myslite ze je v prcicich modem, nebo je neco spatne na moji lince...?

Anonym (11.7.2004 18:40:14)

modemy asus nebrat, jsou poruchovy.

Nargon (11.7.2004 18:41:47)

Hm sice se to tehle debaty netyka, ale nema Ipex nejake problemy s rychlosti a pingy? Vim ze nedavno mel.

Anonym (12.7.2004 13:01:55)

Asi máš problém v lince.

Roman (13.7.2004 19:51:09)

Tak presne tohle jsem resil s modemem Zyxel 650. Kontrolka DSL svitila, aktivita byla jen par na par sekund po zapnuti modemu. Povedlo se mi to jedine kdyz jsem ho nakonfiguroval Telnetem, po vypnuti a zapnuti modemu se to rozebehlo.