Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Plná funkčnost bude obnovena v nejbližších dnech. Děkujeme za pochopení.

help

Martin H. (28.7.2004 13:15:26)

Dobrý den, prosím o radu, ADSL mám pouze krátce a nevím co a jak... Když jsem zapojil poprve modem Zyxel, a udělal vše co mi popsal User Manual. Tak mi to ADSL běhalo moc pěkně, když jsem vypnul počítač i modem tak jsem se druhý den ráno nemohl dostat na Net, až po opětovném restartu počítače a nechání modemu chvilku v klidu bez přístupu. Je možné, že se mi modem nějak loguje??? V tom případě, bude asi jednoduší modem nevypínat a nechat ho pořád pod proudem.... Pak by to mělo fungovat?? Nebo je to jinak.. Díky za odpověď..

Tomanous (28.7.2004 15:54:38)

Každej modem se musí po zapnutí přihlásit k svýmu(tvýmu) účtu a to pár vteřin trvá. Já mám ST510i ( 4x Ethernet) a nechávám ho furt zapnutej, potažmo připojenej. Nic nežere, jenom trohu elektriky. Jestli ale máš modem přes USB, máš smolič.

Jeff (28.7.2004 20:20:51)

Pokud se nejedná o USB modem, ale o ethernetový, tak bych ho nechával stále zapnutý. USB modem bych asi vypínal, ale asi to také není nutné.