Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Problémy s ADSL přes GTS

Problémy s ADSL přes GTS

LaM4st3r (17.8.2004 10:10:03)

Mám ADSL 1024/256 s agregací 1:50 které jsem si pořídil asi pře 3 měsíci. Během této doby mám neustále potíže s internetem kvůli rychlosti, odezvě a pořád padá. GTS to svádí na Telecom, ten zas na GTS a agregaci. Navíc GTS aktivovalo FUP na 8GB což je pro mě velice málo na to, že když jsem si ho pořizoval, byla to varianta bez datového omezení. Mají vůbec právo takhle měnit smlouvu, zvláš když mi o tom nedali vědět a dozvěděl jsem se to až po 5 telefonátech? Je normální rychlost pod 10kbps a odezva 600ms? Poradte mi prosím co dělat. Tady je screen ze dne 16.8.2004 http://sweb.cz/LaM4st3r/pripojeni.jpg Děkuji

Nargon (17.8.2004 12:44:40)

No vubec jsem se v tom tacertu nevsiml vaseho SSG, ale pokud budu predpokladat ze to je prvni, nebo druha polozka (taky nevim proc to nema DNS nazvy) tak tam nikde nevidim nejaky problemy. A agreguje se na SSG takze agregaci to nebude a GTS to na telecom svadet nemuze, protoze problem je az v siti GTS nebo mezi siti GTS a siti Telecomu. Z papiroveho hlediska je vse v poradku. Obednal jste si sluzbu s maximalni rychlosi 1024/256, agregaci 1:50, neomezenymi daty a ZADNOU GARANCI cehokoli. Data jsou sice neomezene, ale preci nemuzete stahnout 2TB dat behem hodiny na 1Mbit pripojce. Takze je to stejne omezene rychlosti stahovani. Kdyz stahnete za mesic 50GB nebo 1B tak je to z papiroveho hlediska uplne stejny.