Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.

GTS

Petr (17.8.2004 15:34:53)

Podepsal jsem smlouvu u GTS a říkali mi že to bude tak za 14 dní hotovo. Po 14ti dnech jsem jim začal psát emaily aby se mi ozvali. Nakonec mi teda zavolali že podali žádost na telecom a že to zdržují tam. Jak dlouho ještě budu asi čekat? Ještě mi ani nepřišel modem. Díky za odpověď.

Nargon (17.8.2004 16:48:11)

No ja cekal asi 2 mesice, ale to bylo uz hodne davno.

Roman (18.8.2004 14:41:54)

Nevím přesně, jak to je, ale tuším něco kolem 21 dní. Ale mě to trvalo necelých 14 dní. Měl jsem sice podklady pro připojení, ale první dny to vůbec nefungovalo. A pak se to najednou rozjelo. A modem jsem měl taky svůj.

bedna (18.8.2004 22:25:33)

ja to objednaval prez DSL server, temer dva mesice jsem ztravil psanim dotazu co se sakra deje, a pak mi rekli, ze se moje objednavka ztratila(oni to udajne providerovi poslali, ale tam nic nemeli).....tak sem se na ne vybod a objednal si to u poskytovatele sam(GTS), trvalo to asi 6dni(modem se uspesne spojil s DSLAM za 4 dny) nez mi poslali heslo, modem sem si koupil a zprovoznil sam. Doporucuju udelat totez, pokud pro vas neni nezbytne nutny darek DSL serveru, serte na to, nejspis vas to hodne zdrzi

Petr (19.8.2004 10:21:10)

Na DSL prdím. Semka si chodím jenom pro info na fórum. Mám to obědnaný přímo u providera, protože už jsem jejich zákazník byl na tom dial-upu za paušál. Ale minulej tejdem mi volali že mou smlouvu obdrželi a že už to záleží jen na telecomu za jak dlouho to zapojej. A modem mám obědnanej taky od providera.

ja (17.8.2004 17:19:59)

zasada c1 . modem si koupit a nainstalovat sam u me cela operace od objednani do zapojeni zabrala tyden od telecomu (modem nasel spojeni, ale nemel jsme heslo) a pak asi 3 dny vytvoreni a poslani hesla od GTS praha 4 branik

Mike (22.8.2004 09:54:35)

Zdravím! GTS "orážejí" jsou dovolené , takže cca po 14 dnech začínají žádosti zpracovávat /moje zkušenost/ a zcela hlopě se vymlouvají . Žádost dále "přeposílají" Telecomu přes portal Telecomu a ten zřídí službu zpravidla do týdné, pak to celé může trvat cca 3 týdny , nebo jen něco přes týden /když v GTS pracují jak mají/. Problém je často v tom , že portál Telecomu dělá "psí kusy" a žádost opakovaně vrací pro neexistující překážky . Mike

ISP (22.8.2004 15:47:35)

Jenom magor si může objednat u smradlavýho GTS!