Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Vzdálená konfigurace Asusu 6310EV přes webové rozhraní

Vzdálená konfigurace Asusu 6310EV přes webové rozhraní

Martin (24.8.2004 11:15:06)

Zdar, Nevíte někdo, jesli se dá vzdáleně přistoupit a konfigurovat Asus 6310EV? Ptřeboval bych provést nějaké změny v nastavení známému, tak jestli můžu od sebe doma nebo musím k němu. Předem diíky. Martin.

Nargon (24.8.2004 11:58:46)

No pokud se pres jeho IP dostanes na ten modem a zadas tak jmeno a heslo, ktery potrebujes pro spravu tak by nemel byt rozdil mezi ovladam od PC, ktery je od nej 1m daleko nebo pres celej svet.

Martin (24.8.2004 17:28:41)

Pokud teda zadám jeho IP adresu, tak se musí objevit minimálně box pro zadání jména a hesla. A pokud zadám správně i je musím se (měl bych se) dostrat do webového konfiguračního rozhraní. Je to tak? Mě se nezobrazí ani ten box a pingnout taky nejde (což by vlastně měl asi vždycky, co?). To bude chyba asi někde jinde, špatná IP adresa nebo něco s modemem. Díky Nargone. Martin.

Nargon (24.8.2004 21:45:59)

No mozna firewall toho modemu, ale to ze nejde pingnout je divny. Je ten modem dobre nakonfigurovanej a je pripojenej do internetu?

Martin (27.8.2004 11:02:11)

Už je to dobrý. Ani se neptej, čím to bylo, musel bych se stydět. Dík, Martin

Nargon (27.8.2004 11:10:35)

Ale rad bych to vedel :) urcite nejaka prkotina. Modem nebyl zaplej?

Martin (27.8.2004 21:00:51)

Zdar, Zaplej byl ale kabel byl strčenej do jiný zdířky. To je vostuda, to je vostuda. Teď ho mám u sebe doma a snažim se ho nastavit aby aby skrz něj fungovala Vzdalená plocha. Teda už se mi to snad podařilo. Furt se oba počítače něchtěly spojit, až sem v zoufalosti vypnul IP Filter a už se to spojuje ok. Před tím sem ještě flashnul novej FW a nastavoval nat pravidla jak divej a furt nic. Nevím co s tím má IP Filter společnýho ale budiž. Teda prozatím. Moc bezpečný to teď asi není ale časem se na to mrknu vyzjistím co to blokovalo a zapnu trochu toho bezpečí. Jinak všem moc Dík. Martin.

Nargon (28.8.2004 01:37:04)

No jo modemy maj moc zastrcek, tohle se stane.

Jinej Martin (27.8.2004 12:07:23)

A mně můžeš prozradit, čím to bylo. Já se pokouším o něco podobného. Ping nic.

romis (30.11.2006 13:38:09)

ahoj, prosimte nevedel bys jak se dostat pres IP adresu do jineho pocitace a vytvorit tam treba slozku?? nebo aspon jak se k nemu pripojit?? prosim pomoc.. diky