Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Automaticke pripojeni po nabehnuti XP, jak ?

Automaticke pripojeni po nabehnuti XP, jak ?

Filip (27.8.2004 21:46:50)

Zdravim, potrebuju aby se mi pocitac automaticky pripojil na ADSL po nabehnuti welcome obrazovky WIN XP, jak na to ? Mam udelat service nebo na to uz existuje nejaka utilitka nebo software ? diky moc za rychlou odpoved... (zkousim internet express 256/64 a modem je USB Sagem)

RAfi (6.4.2005 13:45:47)

Ja teda mam modem ASUS a mam ho pres Ethernet (USB me nejak neslapalo dobre) a kdyz nabehnu do WIN XP tak je automaticky hned pripojenej a nic nemusim pro to delat, jsem hned online.

Anonym (6.4.2005 15:56:48)

Kup si ethernetový modem a nebudeš mít takové starosti.

HollyG (6.4.2005 17:53:21)

jj nepouzivat simulace modemu je reseni :)

Nargon (7.4.2005 00:48:46)

No USB modem se asi pripojuje pres nejakeho zastupce. Radim tohodle zastupce umistit do startu "Po spusteni" pak by se to mohlo pripojit po nabehnuti win.

Ten z IOL (7.4.2005 21:09:06)

nemam to odzkouseny, ale mam pocit ze ten modem nepobezi hnedka po spusteni, ci vim tak tyhle USB pseudomodemy maj nejakej ten svuj ovladaci tool (sagemu sviti naprikal takova ta zelena sipajzna) tak by mne zajimalo jestli to pobezi i kdyz jeste nebude aktivni, co spis nejakej BAT/CMD s parametrem "wait" ? ... proste at to trebas pul minuty ceka a pak at se to automaticky spusti .....

Anonym (14.4.2005 11:37:16)

http://www.slunecnice.cz/product/ADSL-Automat/

Tomas (14.4.2005 19:11:09)

Stahni si ten ADSL-Automat a nebudes mit problem. Ja ho tam nakopal pred tejdnem a je to super. I kdy se stane ze vypadne linka, "ne ze by to nejak casto padalo, ale zkousel sem to ji proste odpojit" tak po nahozeni se ti automaticky zase pripoji a jede dal. Jednoduche, rychle a bez komplikaci. Zdar.