Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > !!! Zapojení splitteru, když mám paralelní linky !!!

!!! Zapojení splitteru, když mám paralelní linky !!!

martin (31.8.2004 18:19:46)

Já vím že toto téma tu již bylo mnohokrát a dnes znova. Ale ve všech diskuzích jsou pouze asi... Takže jde o tohle - 2paralerní telefoní zásuvky. Jedna pouze modem druhá pouze telefon. Teď mám před modemem splitter a funguje to, ALE telefon je rušený a jakmile někdo zavolá spadne to. Takže pomůže přikoupit ještě jeden splitter a dát ho na druhou zásuvku před telefon?? Nejde mi ani tak o rušení telefonu, ale spíš o padání netu. Díky

Nargon (31.8.2004 19:53:33)

Hm to slisim prvne, ze ti padne net. No ale spise dej ten spliter k tomu telefonu, mozna ti to padat nebude.

Milda (1.9.2004 23:16:38)

Urcite! Vsechny telefony za splitter. Jinak muzes mit problemy

Anonym (31.8.2004 22:08:26)

Přívod linky od telecomu do spliteru , vývod ze spliteru pro telefon se pripoji paralelni linky, vyvod DSL do modemu. Spojeni me taky spadlo kdyz jsem nemel spliter /dodavatel je asi 2 tydny nemel skladem/ Pozn. mám paralelní linku.

Anonym (31.8.2004 22:16:22)

Schema zapojení spliteru + telefony http://www.telecom.cz/broadband/technicke_podrobnosti/index.php

Anonym (1.9.2004 13:45:13)

Pokud ti to padá, tak volej telecom poruchy ... jinak obecně splitter patří hned na první zásuvku za krabicí a do něj aparát a modem ...

nagger (8.10.2004 15:07:52)

splitter dej jen před telefon - stačí to (upravuje frekvence telefoního "vysílání",aby nerušilo ADSL) - ADSL modem ho nutně nepotřebuje - jde o to,že když máš jen jeden telefonní vývod,máš to zároveń jako rozdvojku