Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Siemens Santis USB 100

Siemens Santis USB 100

Atom (13.9.2004 12:23:01)

mám s tím neustále problém, protože mi po instalaci a pokusu o připojení hlásí chybu 762 - cíl není distupný. a přitom to minulý týden 2 dny jelo. mám w2k. přistaloval jsem to x-krát, vypojil splitter, projel na viry, na modemu svítí napájení, bliká ledka LINE. každá rada vítána.

Nargon (13.9.2004 12:45:33)

Mozna jsi predtim mel nainstalovany nejaky servispack. Tim ze jsi to preinstaloval jses ho urcite zbavil. Kdyztak si ho tam skus nainstalovat. Nic jinyho me nenapada.

Anonym (14.9.2004 00:44:20)

Hehehe windouzaci...

Nargon (14.9.2004 02:54:17)

Ja za to nemuzu ze Bill Gates neumi zamestnat poradny lidi, kteri dokazi tvorit bez der v systemu.

Jirka (13.9.2004 18:01:44)

poradim mozna trochu nepopularne. Jestli si jiz vyzkousel sveho providera, nejspis je to Telecom (on ted dodava Siemensy), a zeptal ses ho na moznost, jestli nemas zablokovane konto, nebo si nezmenil ucastnictvi v posledni dobe, nebo jestli neni problem nekde v HR (ustredne)/DSLAM, tak uz zbyva asi jedina moznost, reklamace modemu. Tenhle modem chodi slusne jen na WinXP+SP1/SP2. Jinde je to problem. Kazdopadne kolega se potykal s temito problemy na Win2000+SP2azSP4, nic nepomohlo, sel na Telepoint a tam mu to v pohode vymenili jako reklamaci, asi 3 tydny nazpet. (jako perlicka, zkusili jsme na WinxP+SP1, behalo jak vino, stejne to ale reklamoval, vzal si Well Asu 8000)

atom (14.9.2004 00:31:16)

..díky za názor. mam w2k + sp4 a jaxe zda, bude to v tom. zkusim to taky.

frisa (25.1.2005 00:08:48)

Ja se tenhle modem snazim rozchodit na W98SE, ale nejak se mi nedari presvedcit IExplorer, ze ADSL bezi...Porad chce nejaky dial-up pripojeni. Na telecomu mi rekli, ze uz to neni jako dial-up, ale ze to mam nastavit jako pres LAN...To jsem z toho magor, kdyz mi instalacni CD vytvori samo dial-up pripojeni. Nevite nekdo co s tim?mf