Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Síťovka

Síťovka

Karel (23.9.2004 16:10:44)

Teď v nejbližší době bych si chtěl zapojit ADSL, nejdřív asi ten 14ti denní bezplatnej provoz toho Internet Expres startu. Ten je přes USB, ale potom bych chtěl přejít k Emea Telecom. a chtěl bych si koupit ten ethernetovej modem, ale je tam podmínkou síťovka. Ale jak mám zjistit jestli tam tu síťovku mám nebo ne v tom PC?Kupoval sem ho asi před 5rokama a v tu chvíli mě to nenapadlo se na tohle ptát, ale jak to mám teď zjistit? A za kolik se dá tak sehnat ta síťovka ¨a jak je to s montáží? Nebo si mám vzít radši ten USB modem...díky moc za "dobré-" rady a zkušenosti!!

Nargon (23.9.2004 18:23:03)

No muzes si sitovku koupit a dat si ji do pc sam, ale pokud si neveris tak odnes PC nekam do PC obchodu a tak si tu sitovku kup za 200 a za 300 (vic snad ne) si ji nech do toho PC nainstalovat.

Filip (24.9.2004 00:00:26)

...dam ti radu, vykasli se na bezplatny Internet Express, mel jsem ho doma a uz pres 2 tydny nejsou schopny deaktivovat sluzbu a tim padem jiny ISP (jako je treba Emea) ti nemuze aktivovat adsl z duvodu ze uz na tvoji lince adsl existuje... Buh vi jak dlouho to tam jeste budu mit :( Jinak Internet Express funguje, jede jim to dobre a neni co zkouset, je to stabilni a drzi danou rychlost. ALE, nestoji to za ty problemy a nervy potom!

L. (24.9.2004 14:56:21)

Ty jsi ještě nevyzkoušel ten krmelec pro LAMY? :-)