Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Firmware Siemens Santis 150 ?

Firmware Siemens Santis 150 ?

vt (4.10.2004 11:22:56)

Je nekde novy subj. ? Nejak nemohu nic nalezti.

vt (5.10.2004 12:08:57)

Takze sem se ptal 'slecny' v Contactelu, nic nevi a pro standartni fungovani udajne staci stary firmware co je v modemu. Proc nejde nahrat ten co je na cd u modemu, nevim - je to pry vec Siemense :-| Se Siemensem mame asi tradicni problem se zahlcenim a prepisovanim NAT route tabulky a nasledne vytuhnutim modemu, jak jej zde popisuji jini s jinymi modemy. Ovsem 'slecna' tvrdila, ze jim dosud zadny problem se Siemensem hlasen nebyl a tedy, ze chyba je ve spatnem nastaveni (porad mi nutila, ze mam spatne nastaveny ip-forwarding ? nevim proc) a nebo, ze modem vyuzivame k nestandartnim vecem (?). Opravdu nemate nikdo se Siemens Santis 150 problemy ? Zatim jsem situaci zlepsil zmensemin nekterych NAT timeoutu, ale zda se mi to jako takove prasacke reseni :-(

Dan (8.10.2004 11:48:35)

Porad stejny problem dokola. Modemy Siemens, Lucent CellPipe a ASUS vladnou firmwarem z jedne rodiny a provideri je dal prodavaji i kdyz vedi jake problemy s nimi uzivatele maji. Pomoc je jedina - pouzijte rezim ZipB (funguje snad jen s Windows). Dan

Anonym (2.11.2004 21:24:41)

Jo, je to smejd.