Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > samoinstalacni balicek od TC

samoinstalacni balicek od TC

lloll (5.10.2004 19:52:22)

Chci se zeptat, jestli mi prijde i rozbocovac, kdy jsem si objednal samoinstalacni balicek bez modemu????Nebo si ho musim koupit sam. A pokud ano, tak co mam delat, kdyz mi jeste neprisel :(

tatik (5.10.2004 20:45:13)

no pokud jsi rekl ze modem nechces tak ti podle me jenom aktivujou sluzbu a splitter si pudes muset koupit sam

modrásek (5.10.2004 21:22:35)

Pokud nechceš modem tak ti nic nepošlou. Splitter je vždy v balíčku s modemem.

lloll (5.10.2004 22:57:29)

a potrebuju ho pro rozchozeni adsl? Nebo to jede i beznej a je to jen pro rozchozeni telefonu

Anonym (5.10.2004 23:06:37)

Nepotřebuješ. Jede to by i bez něj. Jen když chceš aby fungovalo ADSL i telefon tak můžeš mít problémy: buď jen s internetem a někdy i s telefonem.

Anonym (6.10.2004 13:33:29)

splitter je součástí balení modemu, takže ... a) pokud jsi ho u modemu neměl, pak reklamuj balení modemu; b) objednal jsi si modem z třetí ruky a to je průser, můžeš si ale zaběhnout koupit splitter do nejbližšího telepointu c) objednal jsi si bez modemu a tak je to na tobě.

Honza (6.10.2004 13:47:59)

Pokud sis objednal samoinstalační balíček bez modemu, tak sis objednal jen službu a ne balíček.(V balíčku je modem se splitterem ((spíš mikrofiltrem?)) a pak pár listů s blablabla od ČTc.) Když sis tedy objednal jen službu, zřídí ti ji a modem si musíš sehnat sám - pokud na lince budeš chtít i telefonovat během připojení k netu, potřebuješ splitter, jinak ne. Žádnej balíček nečekej, nic nepřijde - jen mail či sms s oznámením o zřízení a aktivaci služby.