Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Zvysujici se ping...

Zvysujici se ping...

Flamer (16.10.2004 09:24:14)

Chtel bych vas poprosit o par rad. Mam ADSL IOL 256/64 1:50 a modem Thompson SpeedTouch510i 1x ethernet. Muj problem spociva v tom, ze kdyz se pripojim do hry, tak ping je OK, ale po par sekundach silene leze nahoru, s nim i packet loss a nechce se zastavit.Prvni den uzivani ADSL bylo vse v poradku, ale dalsi den jiz to takhle blblo. Prosim vas o radu. Taky bych chtel poprosit o strucny navod, jak nainstalovat novy firmware/ovladace pro muj modem. Stahl jsem si prislusne soubory ze stranek IOLu, avsak nevim jak je nainstalovat :-) Dekuji predem vsem!

Nargon (16.10.2004 09:56:40)

Nejdriv si PC projed antivirem NOD32, pak AdWare, Spybot, a podobnymy programky. Podle me to muze zpusobit nejakej trojak nebo spyware, pokud to nic nenajde tak skus firmware, ale to ti musi poradit uz nekdo jinej.

Flamer (16.10.2004 11:08:19)

Tak, ping jsem vyresil, musel jsem pouzit jinou kompresi v jedne hre :)... jeste ten druhy dotaz ohledne firmwaru/ovladacu :)

Flamer (17.11.2004 14:54:03)

Hm, tak precejenom ten ping stale blbne... po prvnim pripojeni do hry mam ping kolem 100 a porad narusta... musim dat reconnect, aby ping byl ok. Nevite nekdo jak to vyresit, aby ping byl hned ok? Nestava se toto taky nekomu? Dela mi to u vsech her... u hry Painkiller mi to vyresit reconnectem nejde :(

Nargon (18.11.2004 10:43:57)

Jedno reseni mam :) format c: install win install firewall install nod32 pripojit se na net install hry tohle by melo fungovat, ale zabere to hodne casu a je to dost brutalni reseni, ale pokud tohle nepomuze tak je to telecomem, ikdyz telecom ma myslim pripojeni vsude dobry.