Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Router Edimax 6104K - konfigurace

Router Edimax 6104K - konfigurace

JR (30.11.2004 13:07:29)

Pomůže mi někdo s konfigurací tohoto routeru? jsem připojen na ADSL, přez velkoobchodní nabídku ČTc, modemem ADSL D-Link. Všechno funguje OK, ale teď jsem si pořídil router edimax 6104K a nevím, jak o nakonfigurovat. Poradí mi někdo co s tím? JR

Fang (30.11.2004 21:30:59)

No tak pichni ADSL modem do WAN portu , pak se logni pres lan do routeru (ma standartne 192.168.2.1) a pak jdi do GENREAL SETUP > vlevo klini na WAN > tam klikni na protokol k pripojeni ktery vyuzivas a klikni na "More configuration" a tam nastav vse potrebne. Pak se jeste koukni do NATu jestli je "Enable", jinak by ti nefungovat net.

JR (1.12.2004 09:58:39)

Tak už to mám. NAT mám vypnutej, a funguju taky. Dvě pecka najednou, a i jako lokální síť. Router má protokol PPPoE, což se tady nepoužívá, takže jsem nakonec zkusil zadal Cable modem, zadal jsem IP adresu routeru, a jako gateway, IP modemu a už to frčí. :o)) Problém byl s tím protokolem, teď už budu vědět.

Ondřej (20.7.2005 09:18:07)

Mám stejný problém, je tu pořád PPPoA, který není v nabídce routeru. Když zkusím zadat též Cable modem, chce to jen Host Name a MAC Address, takže kam s IP adresama?