Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Kolísání Wi-Fi - pomůže silnější anténa?

Kolísání Wi-Fi - pomůže silnější anténa?

Vojta (18.12.2004 01:22:26)

Mám Wi-Fi internet 256/96. Když stahuju, tak musim přes stahovací program, protože rychlost kolísá mezi 0 až 66KB/s - každou sekundu úplně jiná rychlost. Mám velmi dobrý signál, ale anténu jenom 15db. Pomohla by silnější anténa ke zlepšení rychlosti?

Nargon (18.12.2004 10:37:57)

No jestli mas Velmi dobry signal (odhadem tak 80%) tak ti sylnejsi antena asi nepomuze. Protoze vic nez 100% signalu mit nebudes. A co se tyce te rychlosti, tak bych zavadu videl spise u tveho provozovatele internetu a to ze nedokaze poradne omezit na 256kbit. Jak pises ze stahujes az 66KB/s coz je asi 2x vice nez bys na 256ce mohl, tak to nejspis resi tak ze jednu sekundu te necha stahovat 66 a dalsi seknudu, aby jsi se dostal do prumeru, te srazi na 0. Tohle je jen ciste teoreticky. Pricina muze byt i v necem uplne jinem. Muzes si zkusit nainstalovat nejaky Netlimiter a omezit svuj download (celkovy) na 256kbit nebo 32KB/s nevim jak to tam je oznacene. Mozna to pomuze, muzes to alespon zkusit.

ollleeeee (18.12.2004 20:01:04)

vetsi antena to je zverstno co takhle limity !!!!!!!!!!!!!!!!! kolisani rychlosti problem vsech wifi jeste jsem nevidel ze by to nekde bylo stabilni.