Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Vánoční internet express

Vánoční internet express

Miketus (22.12.2004 21:38:46)

Dokázal by mi někdo poradit, kde se stala chyba. Nechal jsem si zavést od Telecomu na črtnáct dní ADSL 512/128 na zkoušku zdarma, bohužel rychlost které dosahuje je kolem 64kbps, ale nemůže to být omezením v důsledku množství stáhnutých dat, přípojení funguje teprve od včerejška. Pokud máte někdo podobnou zkušenosti, byl bych vděčný kdybyste se o ni podělili. Díky

tatik expres 512/128 (22.12.2004 22:56:37)

MEL JSEM UPLNE STEJNEJ PROBLEM a pomohlo spyware +antivir:-)) schvalne se mrkni jak mas vytizenej upload kdyz nic nedelas:-))

Anonym (23.12.2004 16:31:32)

S tim jsem si poradil hned prvni den, taky jsem si vsimnul, ze upload jede na plno, kdyz jsem pouzil regedit tam spusteny 3x nejaky csss.exe, a neslo se ho zbavit, bohuzel AD-aware nepomohl ani AVG tak jsem to cele preinstaloval. S uploadem je to ted v pohode, ale download jede jenom 64, zkousel sem to merit na DSL.

hans (23.12.2004 00:15:38)

pokud se bojite omezeni rychlosti v dusledku vetsiho prenosu dat, tak vas doufam moju uklidnit - ja za ty dva tydny prenesl cca pres 20GB a zadne omezeni jsem nepocitil :) asi to bude vejicka na neznale zakazniky :) ale stalo se mi take neco podobneho - po prvni instalaci se mi nainstaloval nejaky nesmysl, ktery porad neco nekam odesilal. na druhou stranu to ale zatezovalo jen upload, DL jel stabilne kolem 50kB. mam dojem ze pomohl prave spybot. jinak doporucuju kvalitni antivir a nainstalovat firewall.