Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > secure router ASUS SL500 a mozilla (firefox)

secure router ASUS SL500 a mozilla (firefox)

jarda (2.1.2005 08:22:52)

Koupil jsem si secure router ASUS SL500, bohužel jaké bylo moje překbvapení, když jsem zjistil, že stránky jeho webového rozhraní se nezobrazují správně. A tudíž vůbec nemůžu nastavit některé filtry. Například nemůžu zadat jiný port než "Default" v "Application Filter Configuration", neboť po zvolení "Other" se mi inputbox (který je uvnitř "select") vůbec nezobrazí. Viz část kódu: <select name=selPort size=1 onchange=fnChangePort() class=FD> <option value=0selected>Default</option> <option value=1>Other</option> <input id=idPort style="display:none" type=text name=txtPort maxlength=5 size=5 value="80" class=FD> </select> Dále (podobné) nemůžu zadat v některých konkrétních případech IP adresy - opět závažný nedostatek. Asus vehementně hlásí nutnost zadání IP adresy - bohužel opět není kam. Při konfiguraci rozhraní WAN se mi místo toho spouští kompletní wizard (v exploreru pochopitelně ne). A další nepříjemnosti (třeba jen chyby v zobrazení, rozházené či chybějící texty), které vyniknou pokud si jednotlivé stránky porovnáte v různých prohlížečích vedle sebe. To všechno platí pro mozillu 1.7.3. a firefox 1.0. Při použití MS IE 6 zobrazuje bez jakýchkoliv chyb, ale pořád pro změnu otravuje s nainstalováním japonského jazyka (který není potřeba). Dále při zasílání logů na e-mail posílá jiný čas jak ve skutečnosti a to takto: V době od 0:00 do 0:59 připočítá k času 12 hodin. V době od 1:00 do 12:59 čas ponechá stejný. A nakonec v době od 13:00 do 23:59 pro změnu zase 12 hodin odečte. Datum ve všech případech nechá správné. Vůbec nechápu smysl těchto záhadných počtů. Jedná se o verzi firmware "SL500.1.1.31a.410, Sep 30 2004, 12:54:14" Pokud si na něj brousíte zuby, přeju vám hodně zábavy.

Nargon (2.1.2005 12:35:21)

Kdyz nechces pouzivat Internet explorer 6 tak jako adekvatni jinou volbu muzu jedine doporucit Operu. Jednou jsem zkousel Netscape, firefox, operu a jedine co bylo bez problemu byla Opera. Netscape i firefox na nekterych strankach nezobrazili vse.