Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > VOLNY mi priradí novou IP ADRESU... proč?

VOLNY mi priradí novou IP ADRESU... proč?

Twenteen (2.1.2005 22:12:49)

Mam ADSL od Volnyho (bez problemu) a ted mi poslali mail s textem: Vazeny uzivateli, v prubehu mesice ledna dojde ke zmene IP adresy Vaseho pripojeni k internetu. K teto zmene pristupujeme v souvislosti s narustem uzivatelu sluzby ADSL a s upravami vedoucimi ke zvyseni kvality sluzby. Zmena probehne dne 31.01.2005 mezi 13:00 a 17:00 . V tomto casovem obdobi vam bude na kratkou dobu preruseno pripojeni k internetu kvuli rekonfiguraci pripojky. Vase nova IP adresa bude 62.xxx.xx.xx Tak se chci jen zeptat, jaké následky může tato změna mít. To můžu být přeřazen klidně do jiného agregačního bodu? Nebo proč se to vůbec (po technické stránce) provádí. Díky za odpovědi :o)

Nargon (2.1.2005 22:59:44)

Agregacni bod bude stejny. Technicky se vlastne nic nezmeni. Jen si asi Volny chce udelat poradek mezi IP adresama a tak je prevadi na novy. Teda vlastne nevim proc to Volny dela, ale nejakej duvod to mit bude. S nejvetsi pravdepodobnosti se u nej neco meni a ty stare IP adresy uz mit nemuze, jinak by je nechal.

Anonym (3.1.2005 16:22:32)

globalni zmena ... je to u kazdeho ADSL ISP

Nargon (3.1.2005 21:58:09)

Hm zatim mi od Nextry nic neprislo, no me je celkem jedno jestli se mi staticka IP zmeni.