Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Povolení portu ???

Povolení portu ???

Destroyer (19.1.2005 19:02:39)

Mám modem ST510i a nainstaloval jsem SoulSeek. Aplikace se rozběhla, ale nemůžu nic z vybraných souborů stáhnout. Hlásí mi to, že port 23962 je zřejmě blokovaný. Jak povolím tento konkretní port, případně jak zjistím, které jsou volné abych jej v SoulSeek nastavil ??? Díky

Nargon (20.1.2005 01:12:24)

V tom modemu co mas, jsem se zatim moc nehrabal, kazdej to s nim zvladl sam, takze ti nereknu kde na co kliknout :( Ale potrebujes v nastaveni modemu (web rozhrani) najit tusim Port Forwarding (snad se to tak menuje u ST510i). Tady musis pridat novy pravidlo, to co tam je, nech tak jak je. Jen kolonku (kolonky) s nazvem PORT vypln 23962. Pak tam bude Local IP Adress nebo Host IP Adress tam vypln IP adresu tvyho PC asi 10.0.0.1 (radeji se podivej start, spustit, cmd, ipconfig a tam ti to vypise IP Adresu). Dale tam muze byt, ale take nemusi, kolonka Global IP Adress tam by mela byt tvoje verejna IP, pokud mas dynamickou tak cryti nuly. A nakonec by tam mela byt volba pro protokol (TCP,UDP) pouzij ten jaky ten program pouziva, pokud nevis, tak nastav oba. Mozna je tam volba TCP/UDP, Any, Both ty by byly pro oba protokoly najednou, pokud to tam neni tak budes muset vytvorit dve pravidla, jedno pro TCP a druhe pro UDP. porty a IP adresy budou stejne. Pak tam bude tlacitko na ulozeni. Tohle by melo stacit.