Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Jak nastavit v ZyXEL 600series ADSL?

Jak nastavit v ZyXEL 600series ADSL?

Fida (29.1.2005 20:43:22)

Koupil jsem si ZyXEL adsl router + wifi. Nejspis naivne:) jsem si myslel, ze si rozbehnu adsl-ko sam. Bohuzel v navodu k routeru neni nic o nastaveni vpn. Kdyz srovnam nastaveni protokolu ve WinXp a v routeru moc podobneho jsem neobjevil. Stacilo by mi alespon nastineni situace, co kde nastavit. Nebo odkaz na chytry web. Dekuji

Anonym (30.1.2005 10:37:59)

Obrat se na sveho ISP ne ?

Anonym (19.8.2006 14:33:51)

Hooonza (30.1.2005 14:19:42)

Zkus blíže popsat situaci. Mám tento modem a není vůbec žádný problém ho nakonfigurovat.

martin (30.1.2005 16:10:47)

Zkus nastaveni NATu na modemu Postup: 15.NAT Setup- 1. Address Mapping Sets-zvolte 1 Set name=pojmenovani nat nastaveni(libovolne), napr. NAT-SET Action=mezernikem zvolte edit Select Rule=napiste 1 a enter objevi se Menu 15.1.1.1 Address Mapping Rule Type=mezernikem zvolte One-to-One Local IP: Start=nastavte lokalni IP adresu kterou ma vase sitovka na druhem konci-musi byt prirazena napevno a ne pomoci DHCP(napr. 192.168.1.1; může být i 0.0.0.0) End = N/A Global IP: Start= nastavte globalni adresu(napr.0.0.0.0) End = N/A a ted entrujte dokud se neobjevi Saving to rom... Escapem se dostante zpet do hlavniho menu a zvolte 4. Internet Access Setup - a v tomto menu zmente nastaveni takto: Network Address Translation= Full Feature Address Mapping Set= 1 Odentrovat az se objevi Saving to rom... Pockejte az se zinicializuje nove nastaveni routeru a uz by to mnelo fungovat.

Fida (1.2.2005 10:17:32)

Dekuji za rady, uz se mi to povedlo. Stacilo parkrat resetovat router, vubec je nejaky zamrzavaci, treba u nastavovani wifi. VPN se nemuselo nastavovat, stacilo nemit chybu v PPPoA:o) Murphyho zakony:Dokud jsem se s tim trapil sam neslo to, jen pozadam o radu, poradim si sam.. Jeste jednou diky