Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Levný ADSL modem?

Levný ADSL modem?

PES (10.2.2005 22:16:16)

Sháním nějaký levný ADSL modem, ale připojený přes síťovku do PC (hubu). Poradíte nějaký odkaz na stránky, případně přímo na nějaký výrobek? Díky.

Anonym (10.2.2005 22:33:00)

levné s ethernet rozhraním jsou zyxely, ale já doporučuju trochu připlatit a jít do alcatela 510i

Slaveck (11.2.2005 00:14:17)

Ahoj, mohu ti prodat uplne nove modemy s plnou zarukou, otestovane v CR se vsemi zalezitostmi, splitterem a kabely za cenu dle dohody. Na vyber mam Siemens 1x ethernet a Microcom 4x ethernet, oba s firewallem. Pripadne poradim i s instalaci. Kdyztak napis do mailu.

Martin (4.4.2005 09:25:54)

Mám modem 6310EV, je na něj připojeno 12 PC. V podstatě to jede, nicméně je třeba mít na paměti, že vestavěný router není žádný zázrak. Zkoušel jsem za tento modem nasadit výkonný router Mikrotik (www.routeros.cz) a výsledky byly nesrovnatelně lepší co do plynulosti provozu. Nic se však nezměnilo na tom, že modem cca 1x týdně zamrzá a vyžaduje restart. Nový firmware nepomohl. Z tohoto důvodu uvažuji o nákupu jiného typu a 6310EV nabízím k prodeji za symbolickou cenu 500,-. Při domácím využití pro 1 až 4 PC je docela slušný.