Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > ZAHŘÍVÁNÍ 3COM OFFICECONNECT ADSL MODEM WIRELESS 11G FIREWALL ROUTER

ZAHŘÍVÁNÍ 3COM OFFICECONNECT ADSL MODEM WIRELESS 11G FIREWALL ROUTER

Tom (12.2.2005 10:00:59)

Zdravím, mám výše uvedený modem a jsem vesměs spokojen. Jen mě trápí jeho značné zahřívání - zvlášť na spodní straně i při nevyužívání jeho služeb (modem mám zapnutý 24 hodin denně) Proto se ptám zda ho vypínáte na noc nebo jestli je zahřívání v pořádku. PS: Neměl by někdo v zásobě odkaz na stránky kde je znázorněno prostorové šíření Wi-Fi signálu. Předem díky

Anonym (13.2.2005 00:22:42)

Tak radeji nech modem zapnuty. Zarizeni dostavaji zabrat prave tim ze chladnou a opet se znovu zahrivaji. Mechanicky jsou soucastky potom krehci a meni elektricke vlastnosti. Sireni wifi signalu zalezi na pouzite antene.

Anonym (8.5.2005 09:10:14)

Antenky jsou dve, ale napevno. Rekl bych m ze tak 2 dBi.

Kamil (11.5.2005 20:10:44)

Chci se zeptat zda nekdo z vas nema zkusenosti se zatuhavanim site s 3COMem. Mam ho vedle v mistnosti cca10m mezi je asi 40cm cihlova zed. Kdyz dam pink na AP tak po nejake dobe prestane se stanici komunikova, ale spojeni je stale aktivni. Take dost casto ztraci spojeni i po pripojeni 5dBi anteny k PC. Signal mam cca 80%, ale ne stabilne. Pohybuje se mezi 60 - 80%. Mam zapnuty firewall, DHCP(dost dlouho trva nez se nacte IP a casto stanice nedostane IP), nemam nijak nastaveny router. Jsem zacatecnik a nevedel jsem jak. Mohlo by to byt i timto? Tez mi nejde vypnout SSID Broadcast - uz se pak nepripojim. Dekuji za pripadnou odpoved. Diky moc.

Anonym (13.2.2005 22:46:31)

Modem take nevypinam, ale nezda se me ze by se nejak extreme zahrival. Mam jej polozeny volne na parapetu na dodanych gumovych nozkach, takze vzduchova mezera je dostatecna na chlazeni.

kurt (8.5.2005 11:07:54)

zahrivani se neboj, to delaji vsechny modemy. kdybys tusil, jak mi pekl kabelovy modem Elsa u UPC nebo ADSL modem ASUS ..... mam 3 coma a je to v norme.