Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > problém s vytvořením nového připojení ADSL

problém s vytvořením nového připojení ADSL

Simona (13.2.2005 12:27:42)

Potřebovala bych poradit.Zakoupila jsem samoinstalační balík od Telecomu,Internet expres Optimal 1024/256kb/s s modemem Siemens ADSL A-100-I.S modemem problém neni.Spíše s instalací.Po nainstalování všech ovladačů se mi měla na ploše PC (WIN XP) objevit ikona připojení.Neobjevila se.Nemám na co kliknout a tak se připojit.Zkoušela jsem to ručně přes Sítová připojení,ale nejde to.Po kliknutí na mnou vytvořené připojení se objeví hláška "nelze zpracovat soubor zápisu do internetu" a tím to okno zavřu.V PC mám instalovaný interní modem přes Dial-up.Nemůže to být nějaký konflikt?Prosíím poradte,už u toho dřepim pátý den.

Zbyněk (13.2.2005 13:06:22)

Měl jsem stejný problém u XP SP2. Pomohlo ukončení (nebo odinstalace) programů pro sledování připojení např. Connection Meter a všech programů hlídajících přesměrování linky a také jsem při instalaci vypnul bránu firewall ( ale brána firewall s největší pravděpodobností nemá na tento problém vliv).

Geno (13.2.2005 20:19:25)

Další problém může být v tom, že je potřeba nejprve spustit instalaci z instalačního CD a teprve potom zapojit modem do počítače.

Zbyněk (14.2.2005 10:01:04)

Na tento problém nemá způsob instalace vliv. Odzkoušeno.