Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > D-LINK 564T

D-LINK 564T

Ales (16.2.2005 10:22:16)

Zdravim, uvazuji o koupi noveho modemu. Koukal jsem se na typ D-LINK 564T. Tady na foru (ani nikde jinde) o nem moc veci nepadlo, tak se ptam: 1. Je levny. Je ale taky dobry? co se tyce spolehlivosti spojeni? 2. Kdyby spojeni vypadlo (traba na strane ISP) dokaze spojeni hned jak to bude mozne opet navazat? 3. V soucasnosti pouzivam k pripojeni a k routrovani PC s instalovanym linuxem. Mam tam par jednoduchych skriptu, ktere bych chtel aby zvladal modem. Vim ze bezi na linuxu (na jakem nevim). Nebyl by problem ty skriptiky do nej nahrat? Koukal jsem se na jeho firmware, je to nejake binarni soubor, prelozeny a zabaleny pomoci gcc. 4. Ma tlacitko pro obnoveni tovarniho nastaveni (reset). Vymazou se ty moje pripadny upravy po stisku resetu?

Quady (28.7.2005 21:51:07)

Mam tento ADSL router neco pres mesic a jsem s nim velmi spokojeny, je zcela spolehlivy bez vypadku. Na druhou otazku nedokazu odpovedet, protoze tento stav jeste nenastal :-) So se taka pouziti pro Linux, tak neporadim, mam XP a skripty jsem taky nezkousel :-/ Pri resetu se nastavi tovarni nastaveni (tlacitkem na modemu), pri resetu softwarovem (pres konzolu) se nemaze zadne nastaveni.