Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Port forwarding ASUS AAM 6310 EV

Port forwarding ASUS AAM 6310 EV

SpaceMan (22.2.2005 16:53:18)

Ahoj lidi, prosim nekoho kdo tomu rozumi: potrebuji nastavit port forwarding na routeru ASUS AAM 6310. Mam doma dva pocitace pripojene pres tento router a spliter do site. Oba maji pristup k internetu. Potrebuji nejak nastavit porty pro Morpheus torrent klient. Zkousel jsem to sam, ale napoveda k routeru je tak slozita, ze tomu vubec nerozumim a svymi silami nejsem schopen to nastavit. Pokud to nekdo umi, prosim poradte, nejlepe krok za krokem. Kdyz jsem mel jen jeden pocitac, nastavil jsem ZIPB rezim a vsechno fungovalo, ale ted mam dva pocitace a potrebuji router v modemu routing. Dekuji za radu.

SpaceMan (22.2.2005 16:54:32)

"...pripojene pres router a spliter..." samozrejme, ne spliter ale switch.

Anonym (23.2.2005 15:45:23)

Proč ne spliter? Taky je to možný. Jeden comp pres ethernet a druhy pres USB. V pohode me chodi Linux na PC pres ethernet a WIN98 na NB pres USB. Jen jeste musim zjistit, jestli je jde propojit i navzajem. Nevi to tady nekdo?

Zabar (24.2.2005 06:51:03)

Spliter je samozrejme blbost, ale pres USB to samozrejme jde. Jinak navzajem prpojit se ty pocitace pres modem samozrejme muzou, jen to ma nevyhodu, ze to pres to USB jede jako 10 Mbit.

Anonym (27.6.2006 12:36:36)

hurá