Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > WELL PTI-840 Chipset a technicka podpora (840V - VOIP a Skype?)

WELL PTI-840 Chipset a technicka podpora (840V - VOIP a Skype?)

Karol (6.3.2005 11:47:08)

Zdravim, ma niekdo tento modem? Vie mi poradit, ako sa vola v zahranici, pretoze som nenasiel ziadne dokumentacie, ani firmware, co ma odradzuje od kupy. Staci link na tento model u vyrobcu, este lepsie na nejake forum, kde je rozoberany... Karol 2. dotaz- Vie PTI- 840V spolupracovat so skype???

Hooonza (6.3.2005 13:05:33)

O tomto modemu nevím nic podrobného, akorát asi bude mít chipset od Conexantu (dělá bordel v sítích Telenor Networks). Skype spolupracuje s operačním systémem a modem ho nezajímá. Například já jsem připojen k svému Zyxel routeru přes 2 switche na naší lokální síti a Wokna vůbec netuší, že ten router je ve skutečnosti modem, a skype vesele funguje. Prostě všechny internetové požadavky posílají na jeho adresu. Modem de facto nepotřebuješ ani při volání na pevnou linku přes Skype. Od tebe to jde všechno internetem až do ústředny, která je volanému nejblíž. Stačí jakékoli připojení k internetu.

Karol (6.3.2005 16:08:49)

840V je VOIP klient, ktory ma 2 POTS porty (bezne analogove telefony). Nemal som na mysli SKYPE samozrejme ako software, ale ako podporu zabudovanu priamo v 840V, tak ako to ma DrayTek Vigor2600VG ... Budem rad, ak mi niekdo napise nieco viac, ale btw. ked pocujem Conexant, tak sa mi zdviha zaludok. Karol

divan (7.3.2005 09:58:51)

Verzi s VOIP nemam, ale PTI-840 funguje od zapojeni a nastaveni asi mesic a pul bez jedineho problemu.

Anonym (31.3.2005 23:49:49)

Já mám taky 840 (ale ne V) a mám problém s ICQ, který neustále vypadává. Jinak všechno vypadá OK. Neví někdo co s tím? Případně jestli někdo máte manuál, můžete hodit na něj link? WWw.joyce.cz neodpovídají...

Pavel (16.5.2005 09:50:30)

Zdravim taky mam well pti 840 a taky vše ok akorat to icq a skype se neustále vipíná neporadí někdo co stím .Pokud někdo bude vědět co stím tak mi prosím napište na email lllincoln@seznam.cz. Předem děkuji

divan (16.5.2005 17:32:03)

Pro ICQ používám Mirandu (www.miranda-im.org) se zaškrtnutou volbou "Udržovat spojení..." a s PTI-840 není problém. I skype docela žije, i když občas spadne, ale nevím, jestli za to u mě může zrovna modem...

Pavel (7.3.2005 16:29:08)

Mam tento modem a naprosto bez problemu. Vše nastaveno od vyrobce. Použivam skype icq msn hraju hry atd. Mam na tom připojené 3 počitače

Anonym (27.3.2005 22:53:29)

mám 840v-výrobce neznámý, asi úmyslně ukrytý,podpora www.joyce.cz, tam jsem dostal tak manuál a to až po dlouhém jednání. Modem /část voip/ jsem nerozchodil ani po třech dnech, kdy jsem protelefonoval tak tři modemy.Nepomohlo ani zpřístupnění modemu samotným poskytovatelům dálkovou správou.Samotné adsl a router funguje bez problémů a nastavování docela na úrovni. Cena je taktéž příznivá. Jen abysme to voip rozchodili, zatím doporučuji počkat. Petr

divan (28.3.2005 21:47:57)

PTI-840 mám přes 2 měsíce a nebyl jediný problém. Jinak výrobce je firma PTI: http://www.paradigm.com.tw.