Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > AAM600EV - nelze nastavit port forwarding

AAM600EV - nelze nastavit port forwarding

DeaDruiD (10.3.2005 21:48:05)

Firewall/IP Filter je vypnut, mam tam zatim jedine NAT pravidlo (ID 116/ppp-0/NAPT/ANY/0.0.0.0/255.255.255.255 - nevim presne k cemu slouzi, nejaky broadcast?). Kdyz zkusim pridat pravidlo (BIMAP/zkousel jsem 1,2, 117 zadne/ALL/10.0.0.3-pocitac kam chci presmerovat/0.0.0.0; zkousel jsem i forwardovat jednotlive porty, to same), dostanu hlasku Fails to perform specified action... Error: Invalid command. Netusi nekdo, cim by to mohlo byt?

Nargon (10.3.2005 23:04:52)

Hm v cisle asi problem nebude, ale to jak je all by melo byt spise ppp-0, teda pokud je to ta polozka co myslim.

Zabar (11.3.2005 21:47:57)

Zkus projit tohle... http://web.iol.cz/joe/asus.htm ...jedna dobra duse z tohoto fora to udelala, bouzel uz nevim kdo.

y2k (12.3.2005 18:41:03)

Tento modem jsem kdysi nastavoval a dospěl jsem k závěru, že je to fakt jeden z nejhorších ...... Doporučuji Ti vymazat ve firrewalu všechny pravidla, které jsou výrobcem přednastavena. Po restartu se tam nějaké (tuším, že tři) zase zpět dotáhnou, s tím nelze nic dělat, prostě ASUS :-(ble Pak vlez do NATky a nastav pouze předávání portů z PPP-0 na Tvoji IP adresu. Tento krám bohužel neumí dle MAC adresy přidělovat ze serveru DHCP rádoby statickou IP, takže Ti nezbude nic jiného na výběr, než do Tvého škopku nějakou ručně přidělit a na tu pak v NATce směrovat porty, o které Ti jde... takto jsem tento krám zákazníkovi nastavil a dodnes to tam s drobnýma kousanci běží ..... Ale fuj, třikrát fuj .......