Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Asus TI4631 Aktiv na DC++

Asus TI4631 Aktiv na DC++

pk. (24.3.2005 18:31:42)

Prosím moc o radu. Jak nastavit Asus Ti4631, abych mohl být na DC++ Aktiv. Moc děkuji za rady.

TEEEN (25.3.2005 13:14:32)

Zkus to podle tohodle návodu... http://bestofallhub.com/active.htm - ale mně to teda osobně nešlo.. Mám taky tenhle modem a ještě se mi na aktiv nepodařilo nic stáhnout... Ale za zkoušku nic nedáš.. Kdyby to šlo, tak dej pak vědět...

Anonym (25.3.2005 13:55:14)

Na tom webu je to docela pěkně popsaný. Pokud ti to nejde tak je nejspíše problém mezi židlí a klávesnicí. Nebo méně pravděpodobný problém a to rozbitej modem.

pk. (25.3.2005 14:25:41)

Dík, ale podle Bestofallhub mi to taky nešlo nastavit. Jestli to zjistím tak to určite sem napíšu, ale nevím. No doufám že nekdo napíše. A doufám že tu nebudou rady jako od Anonym.

Jan (27.3.2005 17:07:46)

Mam ten samy modem a udelal jsem to takto. V nastaveni modemu vyber Advanced->Port forwarding. Pak User->New a vytvor si tam pravidlo: LAN IP das adresu tveho PC (standartne asi 10.0.0.1), protokol vyber TCP,UDP a pak tam jsou tri pole pro porty(Start, End, Map), ja jsme do vsech dal stejne cislo (treba nake mezi 6000 a 7000), pak dej Apply, pak jeste "soupni" to pravidlo mezi Applied Rules. Potom dej jeste v tom Tools->Sys.commands->Save All(ale to asi znas). No a potom v DC++ vyberes activ, IP adresu das tvou verejnou adresu(je videt treba zde: Status->Connection Status) a do policka port das cislo toho portu co jsi vybral. A melo by to fungovat. Obecne je ten postup popsanej na stankach tech DC HUBu..... Cau

VELVET (9.8.2005 01:19:43)

tak to fakt dekuju. myslim to vazne, ja uz byl z passive na prasky... tenhle modem ma snad nejblbejsi nastaveni jaky muze mit....

Totti20 (26.3.2006 19:49:43)

Hej ono to fakt funguje chlape. no super!!!!!!!!!!!!!!

Martin (3.4.2005 14:55:06)

Prosím o info, jakou máte s uvedeným modemem zkušennost co do stability. Nyní mám jeho předchůdce Asus 6310EV a ten zamrzá průměrně 1x za týden. Rád bych jej nahradil něčím spolehlivým. Díky za odpověď.

Jan (3.4.2005 16:52:18)

Zatim perfektni!!! Mam ho asi 3tydny. Bezi jiz 335 hours 14 minutes bez resetu a pokud jsem ho pred tim resetoval, tak jen proto, ze jsem menil nastaveni a chtel jsem mit jistotu, ze se vse zase vrati na default. A ten 6310EV jsi nezkousel reklamovat??

Anonym (29.1.2006 15:42:24)

Nahraj si do AAM6310EV poslední firmware v. v21040407a2.3 z 8.11.2004 co je na www.joyce.cz/stranka.php?kat=29 a máš pokoj.

droopi87 (6.11.2005 18:11:33)

Ziadny z uvedenych postupov nie je spravny. Jan: asi tazko mas tento modem.. Prosim.. Ako to spravit... Poradte.. Poslite mail..

Fireball (20.11.2005 03:15:16)

Divil bych se, kdyby jeden z nejlepsich ADSL routeru na trhu neumel mapovat porty. Nasledujici popis plati pro aktivni DHCP routeru. Pokud pouzivas pevne adresovani, skoc rovnou na bod 1). !!! Pri aktivnim DHCP je nutne pro PC, kde pobezi DC, nastavit PEVNOU adresu !!!(volba Advanced -> LAN Clients, zafajfkovat "Reserve" u IP, kterou ma pridelene Tve PC) 1) zalogovat se do modemu 2) povolit firewall+NAT (Setup -> Firewall/NAT Services -> Enable Firewall and NAT Service) 3) otevrit Advanced -> Port Forwarding a nahore nastavit spravne WAN pripojeni a spravnou (v uvodu popsanou) IP adresu PC s DC++ 4) Ve volbe Category zvolit User a dole kliknout na New 5) Rule Name - vybrat nazev pravidla (treba DC) 6) Protocol - TCP, UDP 7) PortStart=PortEnd=PortMap (v mem pripade 6000) 8) Klknout na Aply 9) Ve volbe Category -> Available Rules kliknout na nove pravidlo (u me DC) a na tlacitko Add 10) Aplikovat tlacitkem Aply a pak nezapomenout ulozit pres Tools -> System Commands -> SaveAll V DC je treba nastavit zjistenou verejnou IP adresu (jde zjistit treba v Status -> Connection Status) a zvolene porty TCP a UDP (v mem pripade 6000) a hotovo - jsi aktivni :))

Joskak (29.1.2006 10:28:32)

Jen bych dodal zpřesnění nastavení DC - v nastavení sítě zapnout možnost "Firewall s manuálním přesměrováním portů, vyplnit ext. IP/WAN a oba porty podle pravidla a vskutku to funguje

kernel (4.11.2006 14:04:20)

Mam problem, postup mi funguje ale pri delsim vypnuti PC se Port Forward v user command odmitne ulozit. Pravilda jsou vytvorena a pripravena k pouziti a pokazde musim davad Add Apply a Save all odznova. V Custom port foward menu se mi povedlo udelat pravidlo pro uTorren a pro Strong DC++ ne, menu a nastaveni IQ QoS se ulozi. Jen user port forward vypadava a neuklada se? Vite co stim? Dikes