Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Alcatel Speed Touch USB

Alcatel Speed Touch USB

MeTo (2.4.2005 22:01:08)

Nevite nekdo zda tento modem podporuje jen Annex A nebo i B ? Je to takovej ten zelenej USB modem....Na oficialnich strankach sem nic nenasel, no a na nekolika neoficialnich pisou ze podporuje A i B.... jde mi o zmenu ADSL, jenze na Annex A pres ktery to funguje ted uz to nesprovoznej :( Kdysi davno se tu psalo ze jen A, ale prave me ted zmatly udaje o tom ze jede i na B....

ten z IOL (2.4.2005 22:25:42)

problem je ten ze sou dva zabaci ... jeden co umi Acko a jeden co umi Bcko ... ted sedim doma, takze si nejsem jistej jestli se to da vycist ze stitku, ale v praci mame primo dva, jeden na A a jeden na B ... nekdo z kolegu rikal ze to jde nejakym toolem zmenit .. ale fakt ti vic nereknu ...

neo (2.4.2005 22:50:56)

pane z IOLu,bohužel to zmenit nijak nejde, ST 330 kterej byl na annex A je proste jen Ačko a na B nejede, takže zahodit

Ten z IOL (2.4.2005 23:11:06)

pockej .. ST330 byla takova ta hnusna fialova krabice ... mrkni se trebas k nam na iol.cz do sekce ovladace pro USB modemy .. a tam se doctes ze zabak umel jak ISDN tak POTS .... euaaaaaaaaaaa :-)))) ... jo a ted sem se rozpomel ze tu zmenu annexu pomoci flashtoolu bylo pro jinej modem (Vigor)

neo (3.4.2005 08:39:34)

přečti si otazku v uvodu a moje odpovedi nekomentuj :-)

Ten z IOL (3.4.2005 09:36:35)

ja sem si ji precetl a zelenej Alcatel USB vypada bud jako Zabak, nebo jako spermie, nebo jako Rejnok (coz je ofiko obrazek pri instalaci) - otazka znela : podporuje jen Annex A nebo i B ... odpoved znela : umi, ale ne soucasne, jedna se o odlisny modely ... tvoje pripominka : ST 330 je jenom annex A ... moje odpoved : ST 330 je fialovej a nikdy zelenej nebyl ... takze si to urovnej v ty tvy makovici sam ja mluvim o Zabakovi a ty mluvis o ST330

PeterPan (3.4.2005 18:37:08)

Zelenej rejnok je Annex A i Annex B. Pokud mas na zarizeni a krabici napsano nekde ISDN tak je to annex B, pokud tam je PSTN tak je to Annex A! Jedna se o dve zarizeni predelat to nejde...

neo (3.4.2005 11:11:34)

oprava:-) asi to nejni ST 330 , a annex u tehle modemu zmenit nejde..

MeTo (3.4.2005 11:36:55)

A nevite jak zjistit co vlastne mam ? Zespodu na tom modemu zadnej annex nepisou, na krabici ani v papirech v ni to nepisou.... proste nic :( Ale kdyz dam v sitovejch pripojenich podrobnosti spojeni tak to pise TYP ZARIZENI : ISDN.... pritom ja jsem ISDN nikdy nemel, a ADSL jsem si porizoval v kvetnu 2003 kdy se A a B jeste rozlisovalo.....

Anonym (3.4.2005 11:58:17)

Tak to máš annex A.

MeTo (3.4.2005 13:32:58)

A nevite co muze znamenat to TYP ZARIZENI : isdn ?

Pako (3.4.2005 14:42:43)

Jasne ze je to Annex A a zmenit to nejde. V roce 2003 se to jeste delilo a kdyzs nemel ISDN dostals Annex A. Daval se k tomu takovej vetsi splitter nez dnes, se zakrytyma vyvodama vickem.