Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Problém s odinstalací modemu

Problém s odinstalací modemu

Martin (17.4.2005 10:42:33)

Zdravím. Mám Internet express optimal od ČT, modem Microcom ADSL Deskporte USB a Win XP Pro SP2. Někdy služba funguje i dva dny, ale zpravidla zničehonic a snad za všech už možných okolností připojení zatuhne a po restartu PC na liště zjistím, že "ADSL DEVICE NOT PRESENT" a ve správci zařízení není po modemu a "CONEXANT ACCESS RUNNER" ani stopy. Ve vlastnostech připojení kde je normálně napsáno "ISDN kanál Microcom ADSL Deskporte USB WAN adapter" je nyní napsáno "ISDN kanál odebráno Microcom ADSL Deskporte USB WAN adapter". Na technické pomoci ČT mi radí zkoušet službu s jiným PC, přeinstalovat systém a mít jen holý systém nebo užívat SP1, že problém je v komunikaci OS s USB a modemem.

Nargon (17.4.2005 11:06:57)

No nez zacit hledat problemy nekde jinde, take radim format a install win. Tohle vyresi casto hodne problemu.

TomM (17.4.2005 12:04:46)

určitě se to dá nějak vyřešit softwarově ale problémy s USB modemy budou pořád, nejlepší řešení je koupit si ethernetový modem, ten je prakticky bezproblémový

Bartozrout (16.5.2005 14:09:47)

Měl jsem až do dnešního dne ten samý problém Microcomem ADSL a žádná rada z internetových diskuzí nepomohla. Problém je buď v ovladači, který není Wokny podepsaný, nebo v konstrukci samé. Mně to dělalo v různých intervalech od 10.minut po 1/2 dne bez problému. Dneska jsem to vyměnil na Telepointu za Sagem a zatím gut. Nedělali ani problémy, moc dobře vědí, jakej krumpl nám cpali, už ho nenabízejí.

TomM (16.5.2005 15:13:12)

moje rada: zahodit USB modem a koupit si ethernetový ADSL modem s routerem, a je po problému.

Anonym (23.5.2005 20:56:36)

Nazdar, tak ztenhle problém mám taky a to mám jenom SP1. Co se týká reinstlace modemu, tak správně mi funguje jen tehdy, když vytvořím nový profil a pod ním to znovu naisntaluju. Pak zase pěkně profil zruším. Prostě na nic. Jinak jak to máš s rychlostí připojení?? Taky nic moc u mě, spíš tragédie:((

Luky (24.5.2005 08:48:36)

Mel sem ten samy problem na WXP pro SP1 ... zkousel sem to resit na telecomu, ale nic, "modem vporadku takze Vam to musi fungovat" vyzousel sem 3druhy modemu a 2x sem reinstaloval PC, delalo mi to i v cistych Windowsech. Pomohla jen koupe a vymena za ethernetovy modem. Ted uz tyden bez problemu!!! Jestli nechces dalsi prekvapeni zauvazuj o tom !