Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.

čipset

Roman (26.5.2005 14:09:27)

Prosimvás ví někdo jakej čipset má modem Speed Touch USB Isdn " Rejnok" nikde to nemohu najít .Díky

Nargon (26.5.2005 16:11:21)

A asi ani nenajdes. Jedinou moznost mas ho rozebrat a podivat se :-) Ale jestli to potrebujes vedet z duvodu pouziti na siti telenoru, tak tenhle modem je asi na Annex A, takze stejne nepujde.

David (26.5.2005 16:39:28)

Ne, Speed Touch USB ISDN opravdu neni Annex A, je to Annex B. A jestli se toho chipsetu bojis kvuli Telenoru, tak neboj, mam uplne ten samej modem a jede to uplne v klidu... Pokud mas moznost ho vzit, tak ho vezmi, je to IMHO jeden z nej USB modemu...

Roman (27.5.2005 08:58:13)

Já chci připojení od Nextry končím s Telekomem ale všude se ptaj na ten čipset jestli není Conexant a jestli jo tak prej to nebude fungovat jinak je ten modem Annax B to jsem našel na isntalačním CD ale čipset tam nikde není :o(

David (27.5.2005 09:19:45)

A ja ti rikam, ze ten samej modem mam doma, na tom samym co ty chces (Nextra) a fici naprosto pohodove, takze se neboj :)

Roman (27.5.2005 15:36:20)

Díky moc a jak jseš spokojenej s Nextrou ? já byl s Telekomem spokojenej ale ta cena :( tak jdu k Nextře

David (29.5.2005 20:06:31)

Naprosto v klídku... Radši to zaťukám... Za tu dobu (od půlky ledna) jen dva výpadky v řádu hodiny, dvou... Jednou kvůli úpravám ústředny, podruhý kvůli její poruše, ale jinak to fičí bezva, pingy ve hrách mám rozhodně z těch lepších a vůbec :)

Anonym (1.6.2005 07:42:26)

No chipset bude urcite Alcatel. Ale ted nevim jakej typ dal. Alcatel Dynamite se vetsinou dava do tech lepsich spis routeru. Proste vyrobce chipsetu je alcatel uplne ta nejnizsi prodavana rada. Staci?