Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Dr SpeedTouch zlobí

Dr SpeedTouch zlobí

TomM (19.6.2005 22:07:55)

Mám takový dotaz: sám jsem si ověřil, že funguje krásně na PC s win 98SE, ale ná mých XP SP2, zlobí. S modemem se spojí, ale prakticky hned, co mi stihne něco ukázat vyskočí chybová hláška asi nějak v tom smyslu "instrukce na adrese ***** odkazovala na adresu paměti *******. S pamětí nelze provést operaci written" a jindy tam je "read". Chtěl bych se zeptat, jestli měl někdo podobné problémy a jak to řešil. Pro rýpali: Vím že v programu ani modemu problém není, vím že problém mám v systému, vím že se to přímo DSL netýká. Ještě mám v záloze jiné způsoby řešení, to nargon přeinstalovat systém se mi nechce :) To ostatní, firewall apod. mám vyplý. jinak všechny programy mi valí nádherně, s kompem problém není. V režimu nouze stejný problém. Děkuji za rady

JOE (19.6.2005 22:23:25)

To je uplně jasný, na uvedené adrese ***** nejsou asi doma, nebo tam zůstávají překřížené bitíky :-))

Nargon (19.6.2005 22:35:22)

Tohle je chyba programu. Nic s tim neudelas. Proste to nejakej blb spatne naprogramoval. Pripadne je ten program poskozenej. A proc ti to ve win 98 jde je, protoze nemaj tak dobrou ochranu pameti jako XP. Proste XPcka ti nedovolej zapisovat nebo cist z pameti, ktera tomu programu nebyla pridelena, u 98 to jde v pohode, a ikdyz se to do funkcnosti nemusi projevit, tak to saha do pameti, kde to nema zadny svoje data.

TomM (19.6.2005 23:37:25)

mno je to divný, zkoušel jsem i poslední verzi z www.speedtouch.co.uk a ten samý problém. ale asi máš pravdu, pokusím se to přežít :)

Petr (20.6.2005 11:26:27)

Tyto hlášky mě vyskakovali normalně při práci ve WIN XP SP 2, po total reinstalaci mam pokoj. Ale to asi tvuj problem nevyresi.

TomM (20.6.2005 16:35:46)

a pomohla obnova? nebo úplně total? ale stejně na to asi kašlu, ten program je stejně na nic a všechny prográmky které potřebuju mi bezproblému běží, kvůli takovému zmetku, jak sem se dočetl, nebudu už nic dělat. Všem díky za odpovědi :)

neo (20.6.2005 12:32:15)

program Dr SpeedTouch je na nic, často ukazuje uplne jiné hodnoty než jsou v modemu, doporučuj odinstalovat a dignostiku pouštět z web . rozhraní

TomM (20.6.2005 16:33:22)

no něco na tom bude, to že ukazuje jiné hodnoty bude asi taky pravda. Pustil sem si 128 stream a pan doktor mi ukazoval i 200. Jinak já ten program nepotřebuju, všechno dělám přes web nebo telnet, jenom sem to chtěl zkusit co to umí a vidím že nic :)