Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Internet Expres KLIK nefunguje?

Internet Expres KLIK nefunguje?

SlamItHard (25.7.2005 20:24:54)

Už dvakrát jsem volal na Telecom a nebyli to schopní vyřešit, prej mám jen čekat na zavolání techniků... Mám Internet Expres Sprint a chtěl bych si zapnout KLIK na 2 Mbit - bohužel na to ale nejde kliknout ani postunout jezdec, prostě nic, nejde to aktivovat. Údajně nejsem sám, komu to nejde, mají ty stránky konto.telecom.cz nějaký špatný... Nevíte někdo, jak vypadá ten odkaz, kterým se to konkrétně aktivuje, že bych si ho zkusil pastnout? Třeba by se mi to zaktivovalo taky...

TomM (25.7.2005 20:39:18)

mě to taky nejede, ale předtím mi kliknout šlo:) telecom to podle mě nějak blokuje kvůli těm problémům ze sítí, které má a myslím že to v brzké době znova pustí :())

Jindra (25.7.2005 21:16:54)

Určitě to telecomáci testujou poté co nastal problém na síti, jednou sem si totiž klik už aktivoval a celkem to jelo tak jak má. Momentálně nemůžu klik aktivovat jako asi momentálně nikdo

Anonym (26.7.2005 11:45:30)

protoze je vyplej ,tak jim nestiha sit uzli a jeste buduo navysovat rychlost..to by dopadlo:)by to nejelo ani tech 32 jak tu psaly:ale pri za 14 dni by to melo byt ok:)

Anonym (26.7.2005 12:01:08)

mně to jde v pohodě aktivovat /Brno/. Musíš nejprve kliknout na odkaz detail.

Anonym (26.7.2005 12:16:58)

taky je možný že je v takové vzdálenosti od ustředny že maxi nejde zapnout.

SlamItHard (26.7.2005 12:51:29)

Klikám i na odkaz na detail, ale prostě to nejde. V tuhle chvíli VŮBEC nefunguje celá sajta konto.telecom.cz Vzdáleností od ústředny to není, při objednání i instalaci mě ujišťovali, že by mi tady šly i 2 Mbit/s, a u ikonky spojení se mi ukazuje rychlost 2 Mbit/s, což má být údajně právě dosažitelná propustnost sítě. Je to od Telecomu nejen vrchol neschopnosti a neprofesionality, ale i podraz. Já jsem se totiž tento týden spoléhal na to, že si KLIK zaktivuju, protože jsem potřeboval stáhnout větší objem dat, a počítal jsem s tím, že si budu moct stáhnout 14 místo obvyklých 4 GB dat. Nenávidím je.

Anonym (26.7.2005 13:05:47)

pravděpodobně dochází k postupné aktualizaci stránek,objevují se tam nové položky které tam včera ani dnes ráno nebyly.Zřejmě se sem přesune vše ze starých stránek na správu účtu.