Do diskuse momentálně není možné vkládat příspěvky. Děkujeme za pochopení.
Úvod > Diskuse > Technické otázky > Well PTI-840

Well PTI-840

Tlamik (26.7.2005 07:58:07)

Jde nejak ulozit jeho nastaveni ? Myslim cele to nejak zazalohovat ? Nikde jsem nic takoveho nenasel, ale kdyz jsem se pripojit ftp, tak tam je fura veci ... Funguje vam nekomu webova administrace tohohle routeru s Firefoxem ?

Tlamik (26.7.2005 19:57:28)

uz jsem na to prisel, ale asi to stejne nikoho nezajima ...

Anonym (26.7.2005 21:59:03)

Me to zajima, mam ho taky, ale moznost ulozeni nastaveni jsem nenasel. O tom, ze se jde pripojit pres ftp taky nemam tuseni. Muzes se podelit se svymi poznatky? Jinak jsem s PTI-840 moc spokojeny - za 6 mesicu provozu byl nutny jen jeden restart.

Tlamik (27.7.2005 07:24:16)

Normalne se da pripojit pres ftp na 10.0.0.2 Pokud to je ftp klient textovy, tak se normalne pripoji a zobrazi soubory a adresare. Pokud ale se pripojime z Total commanderu, tak napise neznamy typ ftp serveru a chce at nadefinujeme typ serveru, tzn. v jakem poradi a jak dlouhe jsou jmena souboru, kde se nachazi datum, kde cas, kde velikost souboru a kde informace jde-li o adrear nebo soubor. Vcera jsem si s tim dost vyhral nez se mi podarilo nadefinovat spravny typ. Pak jsem se koukal na soubory a je tam (mimo jine) soubor factory.reg a defined.reg (nebo tak nejak, ted u toho nesedim) no a maji priblizne stejnou velikost. Kdyz jsem je stahnul k sobe a porovnal, tak nasel rozdily a to jsou prave ty zmeny, ktere jsem udelal. Tzn. treba time server IP, service name atd. atd. Jsou to normalne textove soubory, ale prekvapilo mne, ze maji strukturu jako windows registry export soubory. Myslel jsem si, ze vsechny routery jedou na linuxu ... Takze to je asi tak vse, pro jistotu jsem zazalohoval vsechny adresare. ALE nezkousel jsem zatim ani obnovit do tovarniho nastaveni pomoci resetu a pak porovnat zmeny, zda-li to je pouze ten jeden soubor nebo je toho vice (myslim si, ze to bude jenom jeden soubor). Pak by teoreticky stacilo, ho nahradit zazalohovanym, ale nezkousel jsem tam ani zapsat, treba to vubec nejde ...

Anonym (27.7.2005 10:21:34)

díky, příležitostně ftp zkusím a a soubory/adresáře si taky zazálohuji

Tlamik (27.7.2005 18:41:52)

tady je definicni retezec pro Total commander : bez uvozovek: "SSSSSSSS TTT DD YYYY hh mm ss n* $ddddd" snad bude sedet i pocet mezer :-)

MeTo (26.7.2005 23:09:48)

FTP ? :) Webova administrace mi funguje, akorat nechapu proc, nekdy proste jakoby "zmizi"... net jede dal, sit je OK, ale administrace jakoby se smazala..... tak nejak jsem zatim vypozoroval ze po urcitem poctu prihlaseni k ty administraci to zacne zlobit, ale ani podpora joyce nevi co to muze byt.... no, holt neprihlasovat tam :) ale ono stejne neni proc, ten router jede jinak no problem.

Tlamik (27.7.2005 07:28:03)

Fakt Ti to normalne funguje z FireFoxu ? Mne to taky sice normalne najede, ale po prvni refreshi uz nejde na nic kliknout a FireFox zatezuje 50% CPU (mam HyperThreading) a musim ho killnout. Myslim, ze jsem to zkousel i z jineho PC. Jakou mas verzi FW v routeru ? Jaky je ten pocet prihlaseni ? Zatim se mi to nestalo a prihlasoval jsem se tam i tim zkousenim pres ftp cca 100x ...

MeTo (27.7.2005 12:32:49)

jo aha, no ve Firefoxu to samozrejme nefunguje... teda.... funguje, ale menu je "neovladatelne".... dobre to jde jen v IE a Opere.... A pocet tech prihlaseni fakt nevim... ja ani nevim jestli to je fakt tim poctem, ale proste me prijde, ze dyz se prihlasim dejme tomu tak podvacate (tip od oka, nebrat s presnosti :)), tak to rozhrani jakoby zmizi, a objevi se po resetu routeru.

MeTo (27.7.2005 12:34:26)

jo a fw mam to, co pisou jako nejnovejsi i na joyce, tedy : 8X0_JOC_040105.00FB; I kdyz teda nechapu proc v tom modemu to je jako "Customer Software Version", a pak je tam jeste Firmware Version, neco jinyho...

Fi (27.7.2005 11:34:35)

Z IE jede administrace v pohode, z firefoxu sice vsechno najede, ale pokud kliknu na nejaky odkaz, tak se nic nedeje. No a nakonec nejede administrace ani z IE.